Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sıfır araçta boya koruma?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Ares35 tarafından paylaşıldı.

1. Ares35

Ares35 SCW Üyesi

29
    8
    3
    Arkadaşlar merhaba.
    Sıfır İbiza SC FR 1.2 TSI DSG araç alma aşamasındayım ama elinde araç olan satıcı bayi, hiçbir hediye babında birşey vermiyor. Boya korumanın da sıfır araç için gereksiz olduğunu, vereceğini söyliyen bayilerinde aslında bir işlem yapmadıklarını belirtti.
    Sıfır araçlarda boya koruma hakkında değerli fikirlerinizi esirgemezseniz sevinirim.
    Saygılarımla,

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.738
    5.590
    113
    O satıcının nerden kar etsem diye düşündüğü belli asıl yeni araca boya koruma gerekir bence zorla kabul edecektir. Benim aracımı alırken yaptırdım ve hiç sorun çıkartmadılar boya koruma istiyorum dediğimde

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.359
    113
    Ben şahsen boya koruma yaptırmam sıfır araç almış olsam.

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.533
    1.698
    113
    Ben sıfır araçlara kesinlikle boya korumayı öneriyorum. Muhakkak yaptırın mumkünse kaliteli biryer olsun. Birde ziebartîn sıfır araçlara koltuk koruma hediyesi var. Yakınlarınızda varsa yaptırın. 1 sene de garanti veriliyor. Koltuklara birşey olursa hemen temizliyorlar.

5. Ares35

Ares35 SCW Üyesi

29
    8
    3
    Yorumlarınız için teşekkürler...

6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    Arac sifir ikinci el olsun bnce her ay boya koruma yapilmali bunuda gznuzde cok buyutmeyin servis vermiyosa siz yaparsiniz 60-80 tl arasi fiyatlara meguairs nxt touch 2 alirsniz her ay kndniz yaparsniz sze iki yil gder

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş