Sıfır araçta boya koruma? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Sıfır araçta boya koruma?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Ares35 tarafından paylaşıldı.

1. Ares35

Ares35
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar merhaba.
    Sıfır İbiza SC FR 1.2 TSI DSG araç alma aşamasındayım ama elinde araç olan satıcı bayi, hiçbir hediye babında birşey vermiyor. Boya korumanın da sıfır araç için gereksiz olduğunu, vereceğini söyliyen bayilerinde aslında bir işlem yapmadıklarını belirtti.
    Sıfır araçlarda boya koruma hakkında değerli fikirlerinizi esirgemezseniz sevinirim.
    Saygılarımla,

2. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.873
    Ödül Puanları:
    113
    O satıcının nerden kar etsem diye düşündüğü belli asıl yeni araca boya koruma gerekir bence zorla kabul edecektir. Benim aracımı alırken yaptırdım ve hiç sorun çıkartmadılar boya koruma istiyorum dediğimde

3. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.562
    Ödül Puanları:
    113
    Ben şahsen boya koruma yaptırmam sıfır araç almış olsam.

4. #ismail

#ismail
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.107
    Ödül Puanları:
    113
    Ben sıfır araçlara kesinlikle boya korumayı öneriyorum. Muhakkak yaptırın mumkünse kaliteli biryer olsun. Birde ziebartîn sıfır araçlara koltuk koruma hediyesi var. Yakınlarınızda varsa yaptırın. 1 sene de garanti veriliyor. Koltuklara birşey olursa hemen temizliyorlar.

5. Ares35

Ares35
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yorumlarınız için teşekkürler...

6. atay78

atay78
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.243
    Ödül Puanları:
    113
    Arac sifir ikinci el olsun bnce her ay boya koruma yapilmali bunuda gznuzde cok buyutmeyin servis vermiyosa siz yaparsiniz 60-80 tl arasi fiyatlara meguairs nxt touch 2 alirsniz her ay kndniz yaparsniz sze iki yil gder

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş