Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır aracımdan gelen egzos yanık kokusu.. yardım..

sıfır aracımdan gelen egzos yanık kokusu.. yarıdm..

Benim Leondada oldu sıfır bayiden aracı teslim aldım naylon yanmış gibi bir koku geldi yolda durdum aracı kontrol ettim,bir sıkıntı yoktu..neyden kaynaklandığını çözememiştim ama bir sefere mahsus ve ilk kullanım olduğu için önemsemedim...

Aynı sorun bende de var ve şu an aracım 250km de henüz, zamanla düzeleceğini ve balmumlarının tam anlamda yakın gelecekte yanacağını düşünerek servise sorma ihtiyacı hissetmedim ;) yani içiniz rahat olsun bence..

servise geldiğiniz gün karşılaşmıştık benım aracımda yan liftteydi halen çözülmedimi? :)

dizelin kokusu gariptir belki alışmadığın bir koku olduğu için yanık kokusu gelebilir,sabah ilk çalıştırdığında arkasına git acayip bir koku olur o kokuya benziyorsa bil ki dizel kokusudur,bir de çatırdama sesi sen iyice basıp da park ettiğinde mi duydun eğer öyle ise o da çok normal

arkadaşlar ogünden sonra koku kesildi fakat bugün yıkamaya gittiğimde yine yaptı kokuyu ordakilerde aynı şekilde 0 arac yapar dediler. herkez aynı yorumu veriyor herhangi bir arıza ışığıda yakmış değil araç bakalım bende bekliyorum 1000 km doldurmasını o zman gidicem servise zaten.

arkadaşlar ogünden sonra koku kesildi fakat bugün yıkamaya gittiğimde yine yaptı kokuyu ordakilerde aynı şekilde 0 arac yapar dediler. herkez aynı yorumu veriyor herhangi bir arıza ışığıda yakmış değil araç bakalım bende bekliyorum 1000 km doldurmasını o zman gidicem servise zaten.

Ben o kokuya hastayım işte:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
selamlar benim aracımda da bir haftadır araçtan indiğimde duyduğum keskin bir koku var
nereden geldiğini bir türlü bulamadım. motor kaputunu kaldırıp kokladım ama ordan değil.egzozu hiç koklamadım.
sonucu bende merakla bekliyorum.inşallah büyük bir sorun yaşamazsın saygılar...

onrkrsc merhaba, koku geçti arkadaşalrın dediği gibi balmumları eriyince geciyor hic kafanıza takmayın gönül rahatlığıyla binin aracınıza ben seat eryaya götürdüğümde elyaflar yanmış olabilir demişlerdi adamlar birde 0 arac satıyor siz düşünün alturdaki ustalar ise gayet normal 0 arac dediler. :)

eyvallah kardeşim bende dediğin gibi biraz daha bekliycem bakalım inşallah geçer

Geri
Üst Alt