Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araç 2 ay olmadan 2.kez servise gidicek

Golf biraz daha az gibi ama aynı sesleri duymadım diyemem zamanla geliyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bütün grubun toplanıp seata trim sesinin çok olduğunu söylesek azıcık malzeme kalitenizi artırın diye haykırsakta birşey değişeceğini sanmıyorum kesinlikle kullanıcı hatasıdır değişse bile bu sefer de onun acısını aracın başka biryerinden çıkarırlar en iyisi sesimizi çıkarmadan tıngır mıngır binelim gittiği yere kadar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trim sesi kişiye göre değişiyor benim duyduğum sesi başkası duymuyor yada benim duymadığım veya kulak aşinalığı olduğum sesi başkası duyuyor
Trim sesler için en iyisi kaliteli yalıtım yapmak yada yaptırmak
Daha önce off-road aracına yapılan püskürtme ile içine ve alt kısıma yalıtım sonra da ses yalıtım yanmaz malzeme ile kaplama yapılmış hayran kaldım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalıtım nerede, nasıl yaptırılır? Aracı garanti kapsamından çıkarır mı? Aracın aksamına/ performansına /güvenliğine vs. olumsuz etkisi olur mu? Kaç tl civarındadır bu iş?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
serviste yaptır istersen yaptıran kişiler var garantiden
Garantiyi çok büyütüyorsunuz vag grubu bütün servisler her şeyi müşteri kusuru yok garanti dışı diyorlar
örnek vereyim araç şarz aleti elektrik aksamını isterse garanti dışı bıraktırır servisteki kişinin arıza bundan kaynaklı sizin hatanız demesi garanti dışı bırakıyor
aslında araçta yapılan iyileştirmelerin farkını birçok kişi anlamaz
Ben leon aracımda kendim yalıtım yaptım servis bile çok güzel olmuş dedi kimin işine nasıl geliyorsa öyle yapıyor
İyi bir servis danışmanına denk gelirsin araçta hiç orjinal ürün yokken garantiden değişim yapar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

konu açmak istemedim. Bugün hava çok soğuk ve buna bağlamak istiyorum, bugün farkına vardığım ve de sol arka kapıda ban yakın bir bölgede, büyük ihtimal kapı açma kolunun biraz ilerisinden tümseklerden geçerken veya çukurlarda çıt çıt ses duyuyorum. Düz yolda yok tabi ki. kaç defa inip baktım göremedim bir yer. sesi tarif etmem gerekirse hani kaydıraklarda kayarken statik elektriklenme yapıp çatırdama olur ya işte o ses.

Geri
Üst Alt