Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araç 2 ay olmadan 2.kez servise gidicek

bykillstar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Leon aracim 17 gün önce aldım 7.gününde ön taraftan gelen sesten dolayı gittim serviste vites telinin oraya izolasyon yapılarak ses gitti fakat şu an yine aynı ses gelmekte ve bu beni oldukça rahatsız etmekte daha 1 ay olmadan bu tarz sıkıntılar baya bi can sıkıcı şu an değişim veya para iadesi isteyebilirmiyim hangi haklara sahibim yardımcı olabilirmisiniz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tek çözüm müziğin sesini biraz açıp takmamaya çalışmanız hocam ne yaparlarsa yapsınlar bir süre sonra devam edecek

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2015 aracımı bundan dolayı sattım 2017 aldım gelecek ama 2026 de de değişmemişler sanırsam hiçbir şeyi

Bir de dizel mi tsi mi

1.4 tsi

Sizinkisi biraz şanssızlık diyelim ne kadar yalıtım yapılsa bile bir kere oradan ses duyduysanız hep gelecek yani oraya dikkat ediyor ister istemez insan
Haklarına gelince para iadesi alamazsın ses yalıtımı yapıp karara bağlarlar

Tsi dizele göre titreşimi az olduğu için daha az ses olması lazım ama tek çözüm arkadaşların dediği gibi ses yalıtımı ama o da kesin çözüm değil bana kalsa hiç yaptırmasaydınız ve daha fazla açtırmayın kapıyı falan çünkü ben tek sesten gittin sağ arka kapı ama bütün kapılara yalıtım yaptılar fakat sonrasında ses kesildi sandım artık tüm kapılardan ses geliyordu ne kadar az elletmek o kadar iyi takılmamak lazım fazla

Geri
Üst Alt