Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sifir ambalajinda açilmamiş shell ferrari araba koleksiyonu

al su garibanlara birer hediye :D onlarin gonullerine tercuman olayim ;)

akıllı ol kazımım dime öyle şeyler..milletin motoru yeni soğudu hırsızlık hesaplarını unutturdum düşürme milletin aklına..Sen uzaktasın yapacağın bir şey yok bari buradakilere gaz verip üstüme salma..gadasını aldığım dezeme diyiyeee sana yağlama yapsın akıllı uslu yiiiiiii puhahapuhaha

akıllı ol kazımım dime öyle şeyler..milletin motoru yeni soğudu hırsızlık hesaplarını unutturdum düşürme milletin aklına..Sen uzaktasın yapacağın bir şey yok bari buradakilere gaz verip üstüme salma..gadasını aldığım dezeme diyiyeee sana yağlama yapsın akıllı uslu yiiiiiii puhahapuhaha

:D benide onlar tercuman ediyo ulvi sana bisey demez su isimizi yap dile bizden ne dilersen didiydiler ammaa sen ogle ditince elim kum baglandi :)

yok yav unuturmuyuz hiç o benim olacak maviş elbet gelirim istanbullara sende kıyamaz verirsin bana:D:D

Geri
Üst Alt