Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şiddetle aranıyor 18" oz ultraleggera :)

sanırım ET51 olması biraz çamurlukların içinde bırakmış jantları o yüzden belki de pek ısınamadım...
Leonlara ET35e kadar oluyo gerçi ET35 5cm yayla sıkıntılı ben ET40 ya da ET45 bakıyorum o yüzden...
Yine de aklımda jantlarnız :)

Ultraleggera sıfırını bulabilirim istediğiniz zaman. Ancak fiyatlar uçuk durumda, bi şahin parası ödersiniz :) Bende düşünüyordum ve keşke euro pahalanmadan alsaydım diyorum. Tanesi 600-700'e alıcaktım ancak şimdi 1000TL tanesi. Otopratik miydi neydi maslakta orada var. Bahçeşehir Birlas'ta da var olması lazım. Sipariş etmenize gerek yok :) Ama 18 ultraleggera aracın altında zayıf kalıyor. 19 mükemmel duruyor. 18'de en beğendiğim jant BBS CK'dır. CH filan hikaye yanında.

Ultraleggera sıfırını bulabilirim istediğiniz zaman. Ancak fiyatlar uçuk durumda, bi şahin parası ödersiniz :) Bende düşünüyordum ve keşke euro pahalanmadan alsaydım diyorum. Tanesi 600-700'e alıcaktım ancak şimdi 1000TL tanesi. Otopratik miydi neydi maslakta orada var. Bahçeşehir Birlas'ta da var olması lazım. Sipariş etmenize gerek yok :) Ama 18 ultraleggera aracın altında zayıf kalıyor. 19 mükemmel duruyor. 18'de en beğendiğim jant BBS CK'dır. CH filan hikaye yanında.

CK da benim hoşuma gitmio bence en güzel BBS CH-R

katılıyorum sana Murat kardeşim. BBS CK gerçekten leon'ada yakışan bir jant :eek:key::eek:key:

Geri
Üst Alt