Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıce bu odeme planıyla araba almalımıyım

Faiz oranları önümüzdeki aylarda biraz daha düşecekmiş, 15 in üstüne bir 15 daha çekersin, 30 bine çok temiz makyajsız kasa 1.6 yada 1.4 tsi alabilirsin, çok da rahat ödersin. Yekta Abinin dediği gibi; Hayatı erteleme, Al gitsin...:eek:key:

saydığın gelirinle bırak leon passat bile alırsın

evlenene kadar, canın ne istiyorsan al, kullan..sonra fırsat bulamayabilirsin..

cevaplarınız ıcın ucunuzede tesekkurler nısan ayından kastım nısanda tam bır yılım olucak suan 15bın nakıtım var nısandakı maas ıkramıye ıle bırlıkte toplam o parayı bulucam anlamında solemıstım yanlıs ıfade etmısım sanırım aslında yenı leon cıkıcak dıyenlerden dolayı da bıraz kararsızım acaba 2013mu beklesem cunku yenı kasa demek sımdıkı fıyatlarında bırazdaha dusmesı demktır

19 bin TL param olsa 38 binlik leonlara bakmazdım dostum... Gider beni 1 yıl idare edecek bir araba alırım 17-18 arası, para biriktirmeye devam ederim, param birikince trink alırım ;)

O paraya 100 bg ibiza alıp bi süre binmeni tavsiye ederim. Hem Seat'a ısınmış olursun hem de boş yere bankacılara dünyanın parasını kaptırmamış olursun... 15 k kredi çeksen, 2 yılda ödeyeyim desen kafadan 3 k daha vereceksin... O da en az. İbiza sana 1000 TL zarar ettirmez doğru arabayı alırsan. Ama yine de seçim senin... Dediğim gibi yerinde olsam o kadar büyük paranın altına girmem, yarın ne olacağı belli değil ;)

Faiz oranları önümüzdeki aylarda biraz daha düşecekmiş, 15 in üstüne bir 15 daha çekersin, 30 bine çok temiz makyajsız kasa 1.6 yada 1.4 tsi alabilirsin, çok da rahat ödersin. Yekta Abinin dediği gibi; Hayatı erteleme, Al gitsin...:eek:key:

:D Abi çok farklı şeyler söylemişiz ya. :D Aslında hayatı ertelemesini istemem, geliri güzel ama ne bileyim o kadar çabuk para biriktirebilir ki, kredi almasına gönlüm razı değil... Yine de kendi kararı ;)

:D Abi çok farklı şeyler söylemişiz ya. :D Aslında hayatı ertelemesini istemem, geliri güzel ama ne bileyim o kadar çabuk para biriktirebilir ki, kredi almasına gönlüm razı değil... Yine de kendi kararı ;)

Tabiki kendi kararı kardeşim... Her güzelin bir bedeli vardır..:)

şu anki gelirine göre alabilecek gibi duruyorsun ama sadece araç almaklabitmiyor unutmayalım bunların bakım benzim ve vergileri var bunlarıda hesabına kat ona göre karar ver derim.

ben de beklemeniz grektiği yönünde kullanıyorum oyumu, belki fiyatlar düşmeyecek ama arabaya tadıyla binemeyeceksin,senelik benzini tuzu külü kaskosu vergisi derken senin ikramiyeler gidecek, maaşında önemli bir bölümünü krediye feda edeceksin, yani bugüne kadar parayla yaptığın çoğu alışkanlığı değiştirmek zorunda kalacaksın iki sene bankaya verdiğin artı faiz de cabası. senin yerinde olsam her türlü bir sene beklerdim, hem elinde trink para olur hem de yeni kasayı da incelemiş olursun.

Geç bile kalmışın. Ben senden daha az kazanıp hem 2 çocuklu ev geçindiriyorum. ben aldıysam senin kapıda 2 leon olmalı :)

Geri
Üst Alt