Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sıcak Hava Sorunu

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Destan tarafından paylaşıldı.

1. Destan

Destan SCW Üyesi

261
    98
    28
    Bugün sabah aracımı ustama bıraktım akşam aldım, Baskı balata değişti, karter contada kaçırma varmış o halledildi...
    radyatör su kaçırıyordu, içerisine çatlakları tıkayan ilaçtan dökmüşler bakalım kaçırma devam edecek mi ?
    Akşam aracımı teslim aldığımda klimayı açtım (kaloriferi) hiç sıcak hava püskürtmüyordu, nedeni bu ilaç olabilir mi acaba... dün sıkıntı yoktu ama bugun sürekli soğuk hava geliyor.. :kizgin:

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    bence sanırım klimanın sigortası atmış olabilir yada radyatör veya başka bir yerle oynarken gazını kaçırmış olabilirler...ya termostadı değiştilerse eğer yüksek ısı değerli termostat takmışlarsa çok geç ısınır...

3. Destan

Destan SCW Üyesi

261
    98
    28
    yarın tekrar gidecem artık bakalım sorun ne çıkacak... :p

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    artık hayırlısı olsun diyelim ama sorun olduğu kesin...ve tamirci sorunu kaş yaparken göz çıkarmıştır ahhh ustalık ayrı bişey...

5. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Ibiza 1.4 motor sğutma sistemine o kimyasaldan koydunuz, üstelik kaloriferden soğuk hava geliyor ve hala kullanıyosunuz, ustanızd a hiçbir demiyor? Migros şarküteri ustası mı bu? Acilen soğutma sistemini 3-5 defa temizletin, yeni radyatör alın takın.

Sayfayı Paylaş