Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sibop Kapakları

Toretto

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım için özel olarak aldığım sibop kapaklarımı çalmışlar :). O aciz arkadaşa sesleniyorum: Apartmanın kamerasından seni buldum :) o kapakları sana takmassam şerefsizim. Kabız edicem seni. sen kendini biliyorsun.

Merhaba arkadaşlar aracım için özel olarak aldığım sibop kapaklarımı çalmışlar :). O aciz arkadaşa sesleniyorum: Apartmanın kamerasından seni buldum :) o kapakları sana takmassam şerefsizim. Kabız edicem seni. sen kendini biliyorsun.

Sonuna kadar git kardeşim.. Hırsızlık affedilecek bir durum değil..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

benım de çaldılar yakalarsan monte et kendısıne :D

geçmiş olsun bence jant ve lastiğide geçir kendisine

Geçmiş olsun kardeşim...simdi çalan arkadaşa kizma bee...belki bi yerlerinden hava kaciyordur da oraya takacaktir utandirma garibi...:)
Saka bi yana yakalarsan affetme usta...
:)
Kapakları arkadaşa ücretsiz monte ediver:)

Ne insanlar var yahu. Bence şikayet et gitsin. Muhattap olma. . .

o hain trakya scw den olamaz.
ama mademki tanıyosun haber ver çorlu olarak baskınımızı yapalım kardeşim...

Geri
Üst Alt