Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sibob Keçesi Veya Sibob Fişeği

aynen öyle ama allaha şükür bunda o kadarda sorun yok dedi usta zaten motor felan istese bu araba şu an durumu bu kadar iyi olmaz yatak sarar çoktan motoru kucağına almıştın diyor

Aynı paralelde düşünüyorum zira performans düşüklüğünden hiç bahsetmemiştin sen onun için bencede o kadar büyük bir hasara yol açmayacaktır ama erken teşhisin yanında erken müdehalede şart :eek:key:

Geçmiş olsun fatih bu durumda usta güvenilirse güvenmekten başka çare yok maalesef inşallah sibop keçesi ve fişeği ile hallorlur bir sıkıntıdır yoksada belirttiğin gibi sekman isteyecek arana bununda maliyeti ortama 1.500 tl civaraı tutar senin arabanın tekrar geçmiş olsun

Aynı paralelde düşünüyorum zira performans düşüklüğünden hiç bahsetmemiştin sen onun için bencede o kadar büyük bir hasara yol açmayacaktır ama erken teşhisin yanında erken müdehalede şart :eek:key:

inşallah abi önümüzdeki hafta içi yatıracam hastaneye işte sonucu bekleyip görecez performanstan yana sıkıntım yok allaha şükür şeytan kulağına kurşun fişek gibi inşallah bunlardan sonra daha da düzene binecek

Geri
Üst Alt