Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

short shift nedir??

Bu parça bizim araçlara da uyum sağlar mı acaba? 1.4T 1.2T'lere? Daha önce birisi söylemişti bu geçişleri azaltan bir yer varmış istanbulda. Aksarayda mı ne. Araç torklanıyormuş. Çekişi artıyor dedi de bana etki etmez gibi geliyo. Sadece daha kısa spor şanzuman gibi oluyor :)

short shift vitesi olması gerekenden erken büyütmek amacıyla kullanılan bi tabir..
bu videoda da söylediği gibi "short shifter.." :)

Bu parça bizim araçlara da uyum sağlar mı acaba? 1.4T 1.2T'lere? Daha önce birisi söylemişti bu geçişleri azaltan bir yer varmış istanbulda. Aksarayda mı ne. Araç torklanıyormuş. Çekişi artıyor dedi de bana etki etmez gibi geliyo. Sadece daha kısa spor şanzuman gibi oluyor :)

2.0 leonlar ıcın sanayıde var ama motor farkı parcada farklılık taratırmı bılmem satan yerle konusmak lazım...

arac torklanıyormus olayıda tamamen sacma bırsey sonucta vıtes gecısın kısalıyor sanzumanla oynanmıyorku motoru acıp akuye yakın bı yerde 15 cmlı demırı sokup 10 cmlık bı demır koyuluyor oldu bitti:)

sanki geçişlerdeki ses daha artmış gibi

Benim cuprada vardi, vites yollari kısaliyor daha hızlı vites atmaya yarıyor. rolling yapmiyosaniz gerek yok

Vıtes yolunu kısaltmaya yarar tork mork arttırma gıbı bsy yok ıyı sallamıslar:)Roll da flan ıse yarar bsy corba karıstırmadan vıtes atabılıyosun :)

gayet açık olmuş ama bızım araçlara bu olmaz sanırım...

Degısık markaların her motor tıpı ıcın Short shifterları olabılıyor

Geri
Üst Alt