Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

shop.revotechnik.com dan Alışveriş yapılırmı? Yapan varmı?

zafa38

Kayıtlı Üye
Bu siteden Milltek egzoz alıcam Cat-Back ve bikaç bişey daha getirtcem ufak tefek ama en son ödeme kısmına gelinde %20 Tax uygulanıyor yani vergi. Bu vergi İngilterenin vergisimi yoksa TR nin vergisimi çünki 1000Euroyu geçen siparişlerden %20 vergi alındıgını duymustum. Toplamda cat back kargo dahil hersey dahil 1900TL ye geliyor. Sipariş versem gümrüğe takılırmı ne gibi sorunlar yaşarım???

http://shop.revotechnik.com/category/200/seat-ibiza-mk5-performance-exhausts.aspx

sakat iş gümrüğe takılma ihtimali yüksek araştırmadan alma derim.

1000 euro degıl,200 eurodan sonrakı hersey ne olursa olsun vergıye atbı tutluyor.Kendın getırmeye calısma dukkan sahıbı parca satan bırılerı ıle ırtıbata gec onlar getırsın yoksa gumrukte yatırma ıhtımalın yuksek olur

Peki sitede en son ödeme yerinde %20 vergi konuyor bu ingilterenin vergisi sanırsam. Yoksa TR nin vergsimi? Yani vergisi siteyemi ödemiş oluyoruz gibi bi soru geliyor aklıma?

o sıtenın vergısıdır Turkıyenın vergısını oraya yazmazlar onları baglayan b durum yok cunku o konuda.Bızdekı "lıstede gorunen kdvsız fıyatlardır" muhabbetı gıbı.Su mılltek sevdasına bosu bosuna para harcıcaksın en sonunda:) Sana onceden de soyledım arkadasım Golf Gt sıne milltek sportcat aldı gerısını ıskendere yaptırdı ve milltek sesı almak ıstıyorum dedı ona gore egsoz yaptı adam kı keske vıdeosu flan olsaydıda koysaydım suraya bos yere ugrasmaya gerek yok ısın ucunda:)

safa sitede yazan karşı tarafın ek ücretidir. tr nin vergisi burda ödenir gümrüğede %99 takılır takıldığında iade edebilirsin tabiki karşı taraf kabul ederse diğer türlü gümrük işlemine tabi tutulursa senin için biraz tuzlu olur ce ve tse gibi sorunlarla karşılaşabilirsin uygun olmadığı taktirdede yurda girişi yasaktır yada iade edersin yada devlete terk etmek zorundasın

o sıtenın vergısıdır Turkıyenın vergısını oraya yazmazlar onları baglayan b durum yok cunku o konuda.Bızdekı "lıstede gorunen kdvsız fıyatlardır" muhabbetı gıbı.Su mılltek sevdasına bosu bosuna para harcıcaksın en sonunda:) Sana onceden de soyledım arkadasım Golf Gt sıne milltek sportcat aldı gerısını ıskendere yaptırdı ve milltek sesı almak ıstıyorum dedı ona gore egsoz yaptı adam kı keske vıdeosu flan olsaydıda koysaydım suraya bos yere ugrasmaya gerek yok ısın ucunda:)

İyide Milltek son susturucuyu nerden temin etti?

safa sitede yazan karşı tarafın ek ücretidir. tr nin vergisi burda ödenir gümrüğede %99 takılır takıldığında iade edebilirsin tabiki karşı taraf kabul ederse diğer türlü gümrük işlemine tabi tutulursa senin için biraz tuzlu olur ce ve tse gibi sorunlarla karşılaşabilirsin uygun olmadığı taktirdede yurda girişi yasaktır yada iade edersin yada devlete terk etmek zorundasın

Avrupa üretimi bir ürün zaten otomatikman CE li olur, tse de de sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Uzak doğudan gelseydi o söylediğin problemer belki olabilirdi.

powershopla konuşursan getirirler bence..
bu arada ibiza cupra/bocalarda bayağı bir hareketlilik var bu aralar:)

Revo shopta öle ürünler warki kafaları bozdum hepsini almak istiyorum yaa şimdi cupralar cupra olucak işte....

Geri
Üst Alt