shop.revotechnik.com dan Alışveriş yapılırmı? Yapan varmı? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

shop.revotechnik.com dan Alışveriş yapılırmı? Yapan varmı?

zafa38

Kayıtlı Üye
Bu siteden Milltek egzoz alıcam Cat-Back ve bikaç bişey daha getirtcem ufak tefek ama en son ödeme kısmına gelinde %20 Tax uygulanıyor yani vergi. Bu vergi İngilterenin vergisimi yoksa TR nin vergisimi çünki 1000Euroyu geçen siparişlerden %20 vergi alındıgını duymustum. Toplamda cat back kargo dahil hersey dahil 1900TL ye geliyor. Sipariş versem gümrüğe takılırmı ne gibi sorunlar yaşarım???

http://shop.revotechnik.com/category/200/seat-ibiza-mk5-performance-exhausts.aspx

bluetouch

Kayıtlı Üye
sakat iş gümrüğe takılma ihtimali yüksek araştırmadan alma derim.

kurtbil

Kayıtlı Üye
1000 euro degıl,200 eurodan sonrakı hersey ne olursa olsun vergıye atbı tutluyor.Kendın getırmeye calısma dukkan sahıbı parca satan bırılerı ıle ırtıbata gec onlar getırsın yoksa gumrukte yatırma ıhtımalın yuksek olur

zafa38

Kayıtlı Üye
Peki sitede en son ödeme yerinde %20 vergi konuyor bu ingilterenin vergisi sanırsam. Yoksa TR nin vergsimi? Yani vergisi siteyemi ödemiş oluyoruz gibi bi soru geliyor aklıma?

kurtbil

Kayıtlı Üye
o sıtenın vergısıdır Turkıyenın vergısını oraya yazmazlar onları baglayan b durum yok cunku o konuda.Bızdekı "lıstede gorunen kdvsız fıyatlardır" muhabbetı gıbı.Su mılltek sevdasına bosu bosuna para harcıcaksın en sonunda:) Sana onceden de soyledım arkadasım Golf Gt sıne milltek sportcat aldı gerısını ıskendere yaptırdı ve milltek sesı almak ıstıyorum dedı ona gore egsoz yaptı adam kı keske vıdeosu flan olsaydıda koysaydım suraya bos yere ugrasmaya gerek yok ısın ucunda:)

REİS38

Kayıtlı Üye
safa sitede yazan karşı tarafın ek ücretidir. tr nin vergisi burda ödenir gümrüğede %99 takılır takıldığında iade edebilirsin tabiki karşı taraf kabul ederse diğer türlü gümrük işlemine tabi tutulursa senin için biraz tuzlu olur ce ve tse gibi sorunlarla karşılaşabilirsin uygun olmadığı taktirdede yurda girişi yasaktır yada iade edersin yada devlete terk etmek zorundasın

zafa38

Kayıtlı Üye
o sıtenın vergısıdır Turkıyenın vergısını oraya yazmazlar onları baglayan b durum yok cunku o konuda.Bızdekı "lıstede gorunen kdvsız fıyatlardır" muhabbetı gıbı.Su mılltek sevdasına bosu bosuna para harcıcaksın en sonunda:) Sana onceden de soyledım arkadasım Golf Gt sıne milltek sportcat aldı gerısını ıskendere yaptırdı ve milltek sesı almak ıstıyorum dedı ona gore egsoz yaptı adam kı keske vıdeosu flan olsaydıda koysaydım suraya bos yere ugrasmaya gerek yok ısın ucunda:)
İyide Milltek son susturucuyu nerden temin etti?

HaKo

Kayıtlı Üye
safa sitede yazan karşı tarafın ek ücretidir. tr nin vergisi burda ödenir gümrüğede %99 takılır takıldığında iade edebilirsin tabiki karşı taraf kabul ederse diğer türlü gümrük işlemine tabi tutulursa senin için biraz tuzlu olur ce ve tse gibi sorunlarla karşılaşabilirsin uygun olmadığı taktirdede yurda girişi yasaktır yada iade edersin yada devlete terk etmek zorundasın
Avrupa üretimi bir ürün zaten otomatikman CE li olur, tse de de sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Uzak doğudan gelseydi o söylediğin problemer belki olabilirdi.

Mert G

Kayıtlı Üye
powershopla konuşursan getirirler bence..
bu arada ibiza cupra/bocalarda bayağı bir hareketlilik var bu aralar:)

zafa38

Kayıtlı Üye
Revo shopta öle ürünler warki kafaları bozdum hepsini almak istiyorum yaa şimdi cupralar cupra olucak işte....