Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

shell fullsave 95 kurşunsuz ?

seat tan önce hyundai kullanıcısıydım onlarda aracın garanti kapsamı boyunca shell den benzin almamızı önermişlerdi. 5 sene boyunca çok zorunda kalmadıkça shell i kullanmıştık ve herhangi bir rahatsızlığını görmedik. son 2,5 - 3 senedir opeti kullanıyoruz yine herhangi bir sıkıntısını görmedik.

full full full
açıldığndan beri vw t5 e
aradada leonla ibizaya alıyorum hiç problem yaşamadım

al abı al gıt koc gıbı shellden al en ıyı benzın shellde şaşma 97 forewer

Evimin yanı başında OPET var 97 alıyordum fakat artık Shell'den alıyorum. Arada çok ufak bir fark var ve daha çok önerilen istasyon :) Opet'te de shell'de de sorun yaşamadım

evet bugün shell fullsave 95 kurşunsuz aldım
araçda çekişde iyi yönde bir artış hissettim ve bildiğim güvendiğim bir istasyona döndüğüm için mutlu oldum:) servisin tavsiyesine göre a bpden başka benzin koymamıştım shell e kadar bana olumlu bir etkisi var gibi geldi ama bilmiyorum ilerde arıza lambası yakarmı yakmazmı umarım bir sorun olmazda devam ederim yaklaşık 12 yıldır aynı istasyonu kullandığım için acayip alıştığım kalite ve güzergah :)(bahsettiğim istasyon derince eski yoldaki shell )

ehliyeti aldığımdan beri hep Shell'den aldım..
ama şehir dışındaki Shell'ler neden bilmiyorum güven vermiyo Opet alıyorum bende..çok daha temiz hissi yaratıyo insana..bi sıkıntı da çıkartmadı..

shell kadar lanetini tanımadım.. opetten kurşunsuz 97 kullanıyorum ve tavsiye ediyorum şiddetle !

yazılarınıza biraz daha dikkat edin lütfen

Geri
Üst Alt