Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

shell fullsave 95 kurşunsuz ?

alpturan41

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1.2 tsi motora sahip leonuma shellden benzin almıyorum. servis shell in benzini çok katkılı ve fazla oktan motor arıza ışığını yakar diyor. bu kadar saçma bi uyarı görmedim ben,izmit keleşler servisi shell in benzini sorun çıkarır opet veya bp tercih edin dedi
tsi kullanıcıları siz hangi benzini tercih ediyorsunuz yaşadığınız sorunlar oldumu
bu arada ben izmitte ikamet ediyorum.Derincedeki Shell i kullanıpda sorun yaşayan oldumu.

Shell 97.... Aracın düzgün çalışmasını ve sağlıklı olmasını istiyorsanız temiz bir shellden iyisi yoktur buda benim fikrim......... kocaeli fabrikalar yolunda yeni shell açıldı istasyonlar arasına yakıtı temiz diye düşünüyorum aldım sıkıntı yaşamadım geçen sefer....

Banada sorarsan sanırım shell ile bayici arasında bi sıkıntı var ilk defa duydum böyle bişeyi :confused:

Suan depomda 50 tl lik shell 97 oktan var gayette harika yakıt süperkli opetten alıyordum ama artık hava bastığına kanaat getirdim shell den cok memnunum

evet arkadaşlar doğuş esenyurtta da bana aynı şeyi söylediler ne kadar doğru bilmiyorum o yüzden çok mecbur kalmadıkça shellden almıyorum

93 den beri aktif araba kullanıyorum böyle saçma bir servis önerisi görmedim,bence sen o servise bir daha uğrama..

ya kafam ıyıce karısıyor nerden benzın alıcaz benım okulun bıuralardakı benzınlere su katıyorlarmıs korsan taksıcıler dedı. bursada ne guzel aldıgım bıryer farklıı cıddı oranın benzıyle daha keyıflı arabam ya pıskolojık ya gercek:confused::confused:

Geri
Üst Alt