Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

shell fullsave 95 kurşunsuz ?

benim servisin shellden benzin alma tavsiyesinden sonra çok kafam karışıkdı korkarak aldım shellden benzin valla
sanırım gereksiz motora zararından çok başka bir mantıkla söylendi artık içim daha rahat shellden almaya devam edicem servisin sözünü dinleme taraftarıyımdır her zaman ama bu hakketen saçmaydı:) güvendiğin bir shell istasyonundan iyisi yok bence

izmit yolu üzerinde yeni açılan shell temizdir herhalde yahyakaptan girişide eski olsada temiz gibi...

izmit yolu üzerinde yeni açılan shell temizdir herhalde yahyakaptan girişide eski olsada temiz gibi...

evet dediğiniz istasyon izmitte en çok müşterisi olan bayilerden bencede temiz bir çok arkadaşım orayı metheder benim sıklıkda girdiğim istasyon derincede liman çıkışında kipaya gelmeden istasyon sahibi daha önce po kullanıyordu sonra shell geçti 14 yıldır müşterisiyim bp den almak o yüzden koydu :) baya çok alışkınım oraya

Shell-Opet-BP Uzun Zamandan Beridir Bunlardan Kullanıyorum Bir Sorun Yaşamadım.Serviscinin Neden Öyle Dediğide Aşikar Artık.Belkide Gerçekten Servis Değildir :)

şirket politikası gibi olmuş.
shell den benzin almayın önerisini bir çok arkadaş farklı servislerden de duymuş.

Ben güvendiğim istasyona bakarım sadece

Para kime gidiyomuş , kiminmiş merak ederim ama şu zamlı saatlerden sonra umrumda bile olmaz :D

shell in yakıtları çok övülür ülkemizde ama ben genelde kapısından bile geçmem shell saolsn eski fiestamda yaşamadığım problem kalmamıştı. birde sırf lt fiyatı fazla diye gidip shell den almam. hem daha fazla ödüyecem hem daha az km yapıcam hemde arabamı bozma riski :) benden uzak olsn türkiyede en kötü denetim ağına sahip şirket.

PETROL Ofisinin , Avusturyalı OMV şirketinin aldıkları %54 hisseden sonra %95'inin adamlara ait olduğunu biliyomusunuz peki ?

Sadece Türkçe karakterler söz konusu (PETROL OFİSİ) :) TÜRKcell ' in yarısının finli ve ruslarda olduğu gibi :)

PO öle olsa bile opet %50 koç grubunun kalan hisse tüpraşın ama shell den veya bp den alırsak tümden dışarıya gidiyor sermaye

evet dediğiniz istasyon izmitte en çok müşterisi olan bayilerden bencede temiz bir çok arkadaşım orayı metheder benim sıklıkda girdiğim istasyon derincede liman çıkışında kipaya gelmeden istasyon sahibi daha önce po kullanıyordu sonra shell geçti 14 yıldır müşterisiyim bp den almak o yüzden koydu :) baya çok alışkınım oraya

Shellden bir ara 97 oktan kullandım sonrasında bujiler gitti ama ilk izlenimlerim mükenmeldi , araç acaip serileşmişti. Sırf bu yüzden 30.000 Km bakımını 24.000 de yaptım. Sonrasında aldığım yakıta çok dikkat eder oldum 95 dışında kesinlikle kullanmıyorum ve bana sorucak olursanız markadan çok istasyon kalitesine bakın.Örneğin 24.000 km bakımından sonra yahyakaptan üzerindeki shellden Fulsave yakıtı kullandım uzun bir müddet ama aracın çekişten düştüğünü fark ettim , Şimdi ise Yeşilova Bp istasyonundan alıyorum hem çekiş olarak hem ses olarak çok fark ediyor. Güzergah değişikliği olduğu zaman Kandıra sapağı Lukoilden alıyorum deneyin ve farkı görün 20 tl atın eğer farkı hissetmezseniz benden olsun üstelik %3 anlık indirim var.

benim 10 küsür yıldır kullandığım bayi olduğu için shell e taktım kafayı istasyon güvenliği de önemli malum shell in yakıtı ne kadar iyi bilmiyorum açıkcası tek emin olduğum şey istasyonun güvenilir olması ve güzergahı bana çok uyması

Tüpraş ortaklığı var , tüpraşdada ABD nin eli var , israilli sami ofer'in %15 hissesi var.

Aydın Doğanın hükümetle yollarının ters düşmesi ve gelen vergi borçları yüzünden POAŞ'ı OMV'ye satması ile petrol dağıtım sektöründeki en büyük firmamızı da milletçe elden çıkarmış olduk haklısın bu konuda. Opet %100 Türk firması idi. Firma daha fazla pazar payına sahip olabilmek için KOÇ ile ortaklığa girdi, Tüpraşta hisseleri KOÇ gurubuna katılması ile alakadar, direk Tüpraşın hissedarı konumunda değil. Ama elbetteki hisselerden elinde bir miktar vardır. Hani boy ölçüşemem komik kaçacak ama bugün benim de elimde Tüpraş Petkim gibi firmaların hisseleri var :D:D:D

Bütün Seat servisler Shell ile uyumlu olmadığını söylüyor, bence tamamen pazarlama politikası. Yakıtı kötü diyemezler saçmalarlar. Güvendiğiniz bayilerden devam, hatta ekstra indirimde olan bayilerden güvendiklerinize devam diyorum. Maltepe TP'de direk Türk firmasının bayilerinden. TP istasyonlar TPAO'nun bayileridir ve bence güvenilirdir. Geçen yıla kadar katkıda sadece ulusal marker vardı başka hiç bir katkı yok yakıtlarında.

Geri
Üst Alt