Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

shell fullsave 95 kurşunsuz ?

Alp kardeş bende aracımı keleşlerden aldım banada aynı şeyi söylemişlerdi ve herkezede aynı şeyi söylüyolar :confused:
gerekçeleride sana söyledikleri gibi shell fazla katkılı benzin kullanıyomuş.
ben sürekli shell 97 kullanıyorum hatta opel ekcan'a gitmeden istasyonu var eskiden opet'ti genellikle ordan alırım :cool:
ben bugüne kadar yakıtla ilgili hiçbir problem yaşamadım.:eek:key:
Shell Opet Bp herhengibirini seçebilirsin bence. tabii istasyonun güvenilirliğide önemli...

Su Tr dekı servıslerın benzın hakkındakı bılgılerıne cıdden hayranım,cupraya bıle 95 oktan koyduran servısler duyduktan sonra konu hakkında ne kadar ustun koru konstuklarını anlamıs oldum,arabaya ne koyulması gerektıgını anlamak cok da zor degıl brazcık arastırma yaptıktan sonra braz bılgı toplandıktan sonra herseye rahatca karar verılebılıyor

Su Tr dekı servıslerın benzın hakkındakı bılgılerıne cıdden hayranım,cupraya bıle 95 oktan koyduran servısler duyduktan sonra konu hakkında ne kadar ustun koru konstuklarını anlamıs oldum,arabaya ne koyulması gerektıgını anlamak cok da zor degıl brazcık arastırma yaptıktan sonra braz bılgı toplandıktan sonra herseye rahatca karar verılebılıyor

banada demişlerdi can ne olursa olsun 95 koy die...

en iyisi PO VEYA OPET TÜRKLER KAZANSIN :)

PETROL Ofisinin , Avusturyalı OMV şirketinin aldıkları %54 hisseden sonra %95'inin adamlara ait olduğunu biliyomusunuz peki ?

Sadece Türkçe karakterler söz konusu (PETROL OFİSİ) :) TÜRKcell ' in yarısının finli ve ruslarda olduğu gibi :)

sırketlerın alayı ıster turk olsun ıster yabancı benzın almıcakmısınız?bence turk yabancı dye bos yere dusunmeye gerek yok,onun yerıne arabaya ne konulmalı o tartısılsın;)

malesef her şirkette bi yabancının parmağı var bu yüzden buna takılmamak temiz benzin alınacak bi yer bulmak lazım size istanbul için en güzel örneği veriyim depoları en temiz yer bostancı yanyol shell hem shell AŞ nin yeri hemde denetimi ve temizliği bilinir....

benim servisin shellden benzin alma tavsiyesinden sonra çok kafam karışıkdı korkarak aldım shellden benzin valla
sanırım gereksiz motora zararından çok başka bir mantıkla söylendi artık içim daha rahat shellden almaya devam edicem servisin sözünü dinleme taraftarıyımdır her zaman ama bu hakketen saçmaydı:) güvendiğin bir shell istasyonundan iyisi yok bence

Geri
Üst Alt