Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Shell Fuel Save eurodiesel hakkında..

Lejyoner

Administrator
Arkadaşlar son 2-3 depodur Shell in Fuelsave dizel yakıtını kullanıyourm,ilk alımımda pompadaki arkadaş "abi bununla daha uzun yol gidersin,performansın düşmeden" dediğinde Shell olduğu için tereddütsüz doldur demiştim,gercekten son depolarımda bariz bir şekilde daha uzun yol gittiğini farkettim performansımdada pek bir oynama olmadan fuelsave normal eurodiesele göre 40 kuruş daha pahalı litrede kabaca hesap yaptığımda avantajlı oluyor,bir sonraki depomda ayrıntılı tutup paylaşacağım,başka bu yakıtı kullanan arkadaş varmı acaba bizden.?

gökhan 40 kuruş büyük rakam..4 kuruş mu 40 kuruş mu..40 kuruş felaket büyük bir rakam kafam takıldı

abi eurodiesel zaten 3.23TL falan değil mi +40 Kuruş..L başına rakam yüksekmiş eğer öyleyse mazot için.. :)

Yani full depoda aşağı yukarı 20 tl farkettiriyor..

full depo kullanmasamda 40 50 lıralık alıp kullandım
o zaman pek bısey farkettırmıyor ama 4 kurus olmasın abı o nerdeyse benzın fıyatına denk gelıyo

çok farkediyor..reklamla tezat düşüyorlar..o zaman 20 lira çok...şöyle düşün .95 oktan fuel save 3.95...97 oktan v pover 4.00 burda yani fuel save daha ucuz..sende depoda 20 lira büyük rakam..yaklaşım 5-5.5 litre yapar..bu da 100 km nerdeyse

abi fuel save diesel internetten baktığımda L. si 3.42 opetin eurodieselinin L.si 3.40 yani bildiğimiz eurodiesel bu fuelsave de yanlışmı biliyorum ancak shellde GTL katkılı alıyorsan onun L.si 3.71 civarında bir yanlışlık olmasın

Fİş arabada kaldı mutlaka bakıp yazacağım ama kaba hesabıma göre depoda 20 tl gibi rakam farkediyor..

Geri
Üst Alt