Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Shark antena arıyorum.

Konu, 'Arıyorum' kısmında patrıot tarafından paylaşıldı.

1. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Vw uyumlu kalıtelı pıyasada satılan ucuz ürünlercen olmayan Bmw ve Volvo S40 takı gibi bir anten arıyorum.Yardımcı olan herkese şimdiden tşkler.

2. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    Valla bulabilirseniz bende bi tane istiyorum yoksa gardan çıkarken kopacak diye korkuyorum :)

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    anten bağlantısı olmayacak ama ?

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Burda birinde görmüştüm çok şıktı, maslaktan bulduğunu söylemişti bulursanız banada lazım, yalnız onu takabilmek için tavan döşemesi sökülüyormuş sanırım.. Sıkıntılı :confused:

5. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Benim arabanın üzerinde war anten cekmesi biraz zayıfladı hatta yarıyarıya düştü oemwagdan bakabilirsiniz isterseniz benimkini satabilirim size roccolarınkiyle aynı. Ben anten girişli bişey almayı düşünüyorum...

6. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Shark anten eski aracımda vardı ama Safa'nın dediği gibi kalite oldukça düşüyor.Modacar firmasının Türkiye'de sattığı bi anten vardı.

xx

7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    selçuk tavanı alcantra ıle kaplatacagım ıcın sorun yok zaten sokulecek.

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Safa benım ıstedıgım rocco tarzı degıl bmw ve volvo lardaki tarzda bırsey ıstıyorum.

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    engin merkezi verici olayına gectıkten sonra sınyal sevıyelerı cok kotu oldu.

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    o zaman not düşeyim..anteni takarken..bağlantı noktalarını bakır yada altın suyu ile kaplatın...böylece antenin çekim gücü artacak...

Sayfayı Paylaş