Shark antena arıyorum. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Shark antena arıyorum.

patrıot

Kayıtlı Üye
Vw uyumlu kalıtelı pıyasada satılan ucuz ürünlercen olmayan Bmw ve Volvo S40 takı gibi bir anten arıyorum.Yardımcı olan herkese şimdiden tşkler.

prolcay

Kayıtlı Üye
Valla bulabilirseniz bende bi tane istiyorum yoksa gardan çıkarken kopacak diye korkuyorum :)

ZGR

Kayıtlı Üye
anten bağlantısı olmayacak ama ?

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Burda birinde görmüştüm çok şıktı, maslaktan bulduğunu söylemişti bulursanız banada lazım, yalnız onu takabilmek için tavan döşemesi sökülüyormuş sanırım.. Sıkıntılı :confused:

zafa38

Kayıtlı Üye
Benim arabanın üzerinde war anten cekmesi biraz zayıfladı hatta yarıyarıya düştü oemwagdan bakabilirsiniz isterseniz benimkini satabilirim size roccolarınkiyle aynı. Ben anten girişli bişey almayı düşünüyorum...

setnogrom

Kayıtlı Üye
Shark anten eski aracımda vardı ama Safa'nın dediği gibi kalite oldukça düşüyor.Modacar firmasının Türkiye'de sattığı bi anten vardı.

xx

patrıot

Kayıtlı Üye
Burda birinde görmüştüm çok şıktı, maslaktan bulduğunu söylemişti bulursanız banada lazım, yalnız onu takabilmek için tavan döşemesi sökülüyormuş sanırım.. Sıkıntılı :confused:
selçuk tavanı alcantra ıle kaplatacagım ıcın sorun yok zaten sokulecek.

patrıot

Kayıtlı Üye
Benim arabanın üzerinde war anten cekmesi biraz zayıfladı hatta yarıyarıya düştü oemwagdan bakabilirsiniz isterseniz benimkini satabilirim size roccolarınkiyle aynı. Ben anten girişli bişey almayı düşünüyorum...
Safa benım ıstedıgım rocco tarzı degıl bmw ve volvo lardaki tarzda bırsey ıstıyorum.

- 48 -

Kayıtlı Üye
o zaman not düşeyim..anteni takarken..bağlantı noktalarını bakır yada altın suyu ile kaplatın...böylece antenin çekim gücü artacak...