Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Shark Anten yardımınızı bekliyorum..

VW golf MK5 triplex anten uyar dediler.servise sordum 240tl dedi. parça no 1K0 035 507 K
sizin aldığınız modacar'dan memnunsunuz galiba.radyo iyi çekiyormu?

vermiş oldugunuz bilgiler için çok teşekkürler
bende modakardan şipariş verdim inşallah randumanlı olur,
ben 2000 passat'a takacagım kısmetse

orjinal radyoyu necvox ile değiştirdim. fonksiyon olarak çok daha fazlasına sahip olsa da radyodaki performans, TV'deki performans beni çok ama çok üzüyor. Dursun ile bir anten deneyeceğiz, olmazsa boş yere dünya para harcadım demektir nerdeyse pişmanım diyecem daha 2 hafta bile olmadı cihazı alalı pufffff.....

anten geldi
taktım ama görüntü vasat kaldı (ufak olmasından dolayı)
bende piyasadaki dekoratif antenlerden hoşuma giden bir tane aldım onu boyatıyorum
gelen antenin içini ona yerleştirecegim
böylelikle daha hoş bir görüntü olacak inşallah:confused:

arkadaslar öncelikle vw scirocco anteni olmaz cunku oo anten degil sadece görüntü cok soktogum ıcın söyluyorum auıdı a6 anteni alacaksınız radyonuzun cekmesini isiyor iseniz? fiyatıda serviste bana 300 demişlerdi sonra ben 175 bi yerden aldım ve oldu calısıyor sorunsuz

anten eskiden sorunsuz çeken radyoları çızırtılı çekiyor artık
yani daha iyisini bulmak lazım

Geri
Üst Alt