Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sevgililer Günü

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Evet malüm o gün geliyor arkadaşlar kim ne yapıcak aklında ne var :D

Sevgilisi olanlar ve olmayanlar :D paylaşalım :D

Valla Kanka elde bir şey yok en büyük sevgilimle kutlicam :D evde pes oynanarak :D

valla ben yılbaşlarını her zaman victoria secret i izleyerek geçiyorum:) ... 14 şubat ta büyük ihtimal koyarım bi dvd alırım çerezimi keyfime bakarım..sevgilisi olan düşünsün :)

valla ben yılbaşlarını her zaman victoria secret i izleyerek geçiyorum:) ... 14 şubat ta büyük ihtimal koyarım bi dvd alırım çerezimi keyfime bakarım..sevgilisi olan düşünsün :)

Nasıl yani sevgilisi olanlar ??

sıradan bir gün gibi geçirecem nişanlımla. eksta özel birşey yapıp böyle salakça bir günü kutlamanın anlamı yok

Kanka beraber :D pes atalım :D

Geri
Üst Alt