Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

setnogrom clio yeni yüzüyle

aracın tampon kaplaması kaput ve arka kaplaması hosuma gıtmedı fakat ıcı cok guzel ve sırın olmus aynayı ve aynayı tutan plastık kısmı macunlattırıp sıyaha boyatırsan ve kapı dıreklerını sıyah kaplarsan bence cok hos durur on kısımda ıse sadece panjur guzel durecak gıbıme gelıyor

işte şimdi binilecek araba olmuş eline sağlık engin ben beğendim kazasız belasız kullan

keske orjinal biraksaydin engin; bence hos olmamis.
Orjinal şekliyle hiç araca binemiyorum Rızacım :)
sana xenon artık şart oldu :D:D
Sence ben bu araca xenon alırmıyım:DÇok çok uygun olursa belki

hoş olmuş engin güle güle kullan :)
Teşekkürler Serbay'ım.:)

sen ne bulursan kapla kardeşim:D senin bu kaplama marifetin başka.....:eek:key: maşallah.....

Saol kankacım o marifeti ramazan bitince birkaç araçtada gösereceğim :eek:key:
Arka biraz nasıl söylesem dediğin gibi içe sinen birşey olmamış ama ön taraf çok hoş duruyo.
Teşekkürler bende arkayı çok sevmedim ama araç kalıcı birşey olsa zaten çok farklı şeyler yaparım ama...

mr. carbon iş başında :D içi çok güzel olmuş ama dışı "benim görüşüm" benim çok hoşuma gitmedi

Teşekkürler mr mondeo cu.Karbon yok sadece içte var 3mi bu araca kullanmak yazık olur dimi:)
Engin güzel olmuş aracın, aşağıdaki gibi de güzel olabilir. Bocanegra lardaki gibi.

O kısımlarıda yapacağım başka şeylerde var aklımda ama folyo yok o yüzden kalacak bi sürü Tşkler
sislerin olduğu yerdeki yukarı cıkan cizgiden farlara kadar kaplasaysın keşke boca gibi güzel dururdu

yada arkadaki şeritleri tavan kaput ön tampon yapsaydın da olurdu.
eline sağlık
Teşekkürler ön tarafta kaplamaya devam edeceğim folyo almam lazım ramazanda da oruçlu halle uğraşamıyorum bitince artık:)

xx

aracın tampon kaplaması kaput ve arka kaplaması hosuma gıtmedı fakat ıcı cok guzel ve sırın olmus aynayı ve aynayı tutan plastık kısmı macunlattırıp sıyaha boyatırsan ve kapı dıreklerını sıyah kaplarsan bence cok hos durur on kısımda ıse sadece panjur guzel durecak gıbıme gelıyor
Teşekkürler Kıvanç ben değişik birşeyler olsun dedim aynalara gelince dediğim gibi araç kalıcı olsa yapacaklarım belli yani
ofsetli saç jant+yay+cam filmi+egzos ucu gibi şeyler yapardım o zaman diğer kalan şeyleri yapardım:)

Sağol kardeşim yatışcı oğlumuz:p
güle güle kullan engin, güzel olmuş..
Teşekkürler Kemal :)

işte şimdi binilecek araba olmuş eline sağlık engin ben beğendim kazasız belasız kullan
Amin Enes teşekkürler,evet şimdi biraz daha çekici geliyor bana:D

xx

tamamdır perşembe günü gelll istediğin gibi xenon taktıralım sana :D

Geri
Üst Alt