setnogrom clio yeni yüzüyle | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

setnogrom clio yeni yüzüyle

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhaba;
Aracı aldıktan sonra ufak tefek şeyler yapıp biraz görsellik katmadan edemedim,fabrika çıkışındaki şekliyle arabaya hiç binemiyorum bu araçtada fazla masraf yapmadan ellerimle yine ufak tefek şeyler yaptım satana kadar ayrıcalık katayım istedim.

İlk aldığımda araç şöyleydi.linkte mevcut;
http://www.seatclubworld.com/uye-otomobilleri-88/yeni-aracim-setnogrom-clio-12222/

Gelelim yeni şekline;

Ön tampon ve kabut üstü piyano siyahı kapladım ayrıca aracın bütünlüğü açısından sis farıda ekledim.

Jant kapaklarını çıkattım ve jantları önce parlak siyaha boyadım ve üzerine vernik attım.Ön cama güneşlik yaptım.

Arka tarafta pek sevmediğim bi kaplama şekli oldu geçici süre böyle kalsın artık:)

xx

setnogrom

Kayıtlı Üye

İ
yi kötü bundan fazlası bu araca çok bile,ufak tefek eklemeler yaparım ama masrafa gerek yok tabi.

xx

setnogrom

Kayıtlı Üye
eline sağlık walla ben beğendim güzel olmuş
Teşekkürler Mevlüt iftara gelseydim yakından görecektin ama iş durumu uymadım.

Tşkler.
eline emeğine sağlık hoş olmuş maşeALLAH..
ne bu çektiğimiz yap et sat:)
Saol abicim bu aracı geçici süreliğine aldım diyebiliriz araç temiz muhtemelen alacak kişide yakın bi dostum her aracımda bi imzam vardır bundada böyle bi çalışma yaptım bakalım devamında neler olacak :)

Elinize sağlık, bordo içine fazlaca siyah girmiş, biraz da gri tonları olsa mıydı?
Tşkler Çağlar abi genelde araçlarımda iki renk üstüne pek çıkmam ama gri tonu nerede kullana bilirdim onu kafamda kuramadım.
Daha aynalarıda piyano siyahı yapıp camlarada film yapabilirim.:)

xx