Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sesli park sensörü 370 !!!!

ben sadece arakaya 100 liraya taktırmıştım..

düşündüklerimin hiç birisi yapılamıyormuş yapılabilecekler içinde sıkıntılı bir tablo çizdi hasar danışmanım vazgeçtim hepsi orjinal olacak artık garanti bitince bakacağız. cupra tamponun bu taraflarda hiç bilinmeyen bişey çıktı zaten.

not park sensörünü hala düşünüyorum ama almayacağım gibi daha indirim yapmadılar taksitte yapmıyorlar

tampon için ne sıkıntı lı tablo çıkabilirki vereceksin farkını takacaklar tamponu hayret edilecek şey

Tuning Garage | Modifiye Garaj | Modifiye, Tuning, Garage, Garaj, Modifıye, Akseuar, Tuning, Modifiye, Oto, Araba, Xenon, Angel Far, Stop, Led, Sinyal, Otomobil, Oto Aksesuar, Angel Eyes, Tail Lamp, Head Lamp, Fk, Junyan, Eagl, Oto Aksesuar, Modifiybi maslakta gördüğün gibi fiyatlar gayet uygun..bi bakabilirsin..gidip orda da taktırabilirsin bence

tampon için ne sıkıntı lı tablo çıkabilirki vereceksin farkını takacaklar tamponu hayret edilecek şey

abi yok onların plastik parçaları falan filanları varmış onlar hepsi için farklıymış biz yapamıyoruz falan dedi. uğraşmak istemedi anlayacağınız zaten cupra tampon body kit vs dediğim gibi çok yabancı geldi

hocam ibiza cupra tampon servis fiyatı 1400 tl bilgin olsun.normal ibizaların orjinal tampon servis fiyatı ise 400 tl.yani sana 1000 tl fiyat farkı çıkarırsa şaşırma.sensör olayına gelince serviste taktırmaya gerek görmüyorum şahsen çok pahalı.dışarıda yaptırman daha mantıklı olur :)

zaten parçalar gelmış baslamıslar hepinize ilginizden dolayı tesekkür ederim

Bende serviste taktırdım hakkaten farediyo 250 TL verdim ama pişman değilim

Geri
Üst Alt