Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sesli park sensörü 370 !!!!

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar malum bizim araba serviste serviste beklerken bişeyler de aradan çıksın dedim ama park sensörü için 370 tl istediler sesli olarak çalışıyormuş yani görüntü yok kanımca ne diyorsunuz biraz pazarlıkla alınabilir mi?

kullananlar var mı performansı nasıldır?

yağmur ve ışık sensörlerini de düşünüyorum.

ön tampon da değişecek onuda farkını verip cupra falan alsam nasıl olur diye düşündüm ama galiba kasko karşılayacağı için orinal parçaları isteyebiliyorlar

park sensörü çok pahalı... ön tampon için cupra düşünebilirsin abi mantıklı karar... ama dediğim gibi sadece sesli park sensörü için çok fazla fiyatt..

arabayı 0 aldığımda 280 liraya taktırdım nasıl dersen diğer arabalara göre daha iyimi desem daha kötümü desem kararı sana bırakıyorum ibizadaki park sensörlerini alta takıyorlar ve yanlarada takıyorlar yani park ederken kaldırımdaki babalarda sürekli ötüp duruyor bu arada

yandan 0.6m
arkadan 1.5 m den sesli ikaz etmeye başlıyo 10-15 santim kala kesintisiz ötüyor

cupra tamponun fiyatınıda söylersin artık :D

edit:yağmur ve ışık sensörü çok pahalıya patlar dediler bana fiyat bile sormadım 3000 lira gibi
yağmur sensörü için ön camın tamamen sökülmesi gerekiyormuş tavandan falan kablo geçicek falan filan

ışık sensörü içinse tüm far sisteminin sökülmesi gerekiyormuş

Sesli bir park sensörü için 370TL fahiş bir fiyat. Cenmax'ın mesafe gösteren park sensörünün fiyatı 120TL olması lazım.

ben kayadıbınde taktırdım 180 lı fıyatlara arkadasım dogusta taktırdı 350 lılı fıyatlara keske bende dogusta o fıyatlara taktırsaymıssım.. gercekten orjınalden farkı hıc yok. bendekı arada gormuyor otmuyor gerı vıtese takıyorum calmıyor :D bıde bıp bıp sesı cok cırkın ama 350 tllık olanın kı on numara bence.. deger parasına

Ben Ata'da 250TL'ye taktırdım. Bu paraya bile pişmanım şimdi =)

vlaha ben bılsem dogustan taktırırdım 5 kurus fazla olsun guzel olsun :D

Hasarda tampon değişecek ise, şu şekilde teklif yapabilirsiniz, liste fiyatı 100 olsun, cupra tamponu da 130 (mesela), kasko parçada %20 iskonto istiyor diyelim, yani orjinal tampona 80 TL ödeyecek ise, arada oluşan 50 TL fark ile cupra tamponu taktırabilirsiniz, bazı yetkili servisler, parça ve fatura sistemleri buna otomasyn ortamında izin vermemesi sonucu , bu talbi karşılayamayabilirler, ama çözülebiliyor, aklınızda olsun. Yalnız iş tampon ile bitmeyecek, plastik aksamı da ödemeek zorundasınız.

Çağlar bey açıklamalarınız için teşekkür ederim yarın exper gelmeden konuşcağım hasar kısmıyla sıcak bakarlar çok uçukta bir tutar çıkarmazlarsa isteyeceğim. şimdi kara kara süreyi düşünüyorum nasıl kısaltabilirim diye ama çare yok gibi

Geri
Üst Alt