Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seslerrrrrr

Dış görünüş olarak çok beğendiğim hatta vazgecemediğim ama konfor sesler ve rahatlık konusunda nefret ettiğim arabanın adı seat leon. Bu kadar olmaz tofaşa binsen bundan daha az ses ve konfor olur galiba...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bine bildiğiniz ücretine göre en iyi arabaya biniyorsunuz
Çok şikayet yerine bence iyileştirme için uğraşmanız daha mantıklı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşa katılıyorum. Fİyatına göre en kaliteli arabadır seat leon. Benimde kapılarımdan ses geliyordu servis garantiden yalıtım yaptı. Sunrooftan ses geldi ayarladılar kesildi. Kapı fitillerinden ses geliyordu silikon sprey ile çözdüm. Aracım 5cm aşağıda olup esneme payı azalmasına rağmen ses sorunum yok çok şükür.

Arkadaşa katılıyorum. Fİyatına göre en kaliteli arabadır seat leon. Benimde kapılarımdan ses geliyordu servis garantiden yalıtım yaptı. Sunrooftan ses geldi ayarladılar kesildi. Kapı fitillerinden ses geliyordu silikon sprey ile çözdüm. Aracım 5cm aşağıda olup esneme payı azalmasına rağmen ses sorunum yok çok şükür.

Aynı araçtan iki arkadaşımda daha var birinde dediğiniz gibi çok rahatsız edici bi durum yok ama benim ve diğer arkadaşın aracına binmeden kullanmadan ne demek istediğimi anlamanız çok zor bir aracın her yerinden ses gelir mi cukur gectim düz yolda bile rahatsız edici sesler var imkan olsada sizi bu seslere tanık etsem

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt