Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses Yalıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ömer araç TSI mı. ??
soğuk motorla çalıştığında bazen 2K'lere geliyo sonra yavaş yavaş iniyo o arada deli gibi hava çekiyo benim de normal yani..süper lüks araçlara binmiyoruz "0" ses olsun..
ki ben zaten sesine bayılıyorum.. :)

rottu balanstı vs. hiç kastırmaya gerek yok..
25.000 km kullandiğim pirelli lastikler bile ilk haline göre aşırı sertleşmiş haldeydi...
sizin araciniz 60.000km aynı lastik üzerinde gitmiş..
modelini bilemiyorum ama 2007 model desek zaten 3 yaşına giriyor lastikler..
60.000km + 3 yaş bir lastiğin değişmesi için çok yeterli bi sebep.

lastik değiştirip orta sertlikte bir lastik aldiğinizda uğultu %100000 kesilecektir garanti veriyorum.
Araç 2006 model 4 yaşında

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

Ömer araç TSI mı. ??
soğuk motorla çalıştığında bazen 2K'lere geliyo sonra yavaş yavaş iniyo o arada deli gibi hava çekiyo benim de normal yani..süper lüks araçlara binmiyoruz "0" ses olsun..
ki ben zaten sesine bayılıyorum.. :)
Aracımız FSI Yiğit abi

ömer lsatiğin üzerinde atıyorum 4407 gibi bir yazı olur. etrafı dairemsi bir şekilde çevrili olur. 44 üretildiği hafta sayısı 07 üretildiği yıl demektir. yani 4407 yazıyorsa 2007 yılının 44 üncü haftası üretilmiş demektir. önce bu tarihi kontrol et sonra lastiğin diş derinliğini. 3- 4 mm den aşağı inmişse derinlik değişme zamanı gelmiştir.

e valla o zaman kaza yapmadiğiniza sevinmek lazım.
4 sene isterse toplamda 15.000 km yapsin zaten lastik taş kesiliyor..
4 tane yeni lastik aliyosunuz yolu görünmüş.
ALLAH korusun Volkan abi daha arabayı yeni aldık zaten 6-7 ay oluyor :)
Büyük ihtimal bize lastikçi yolu göründüde acaba bu kışı çıkarmaz mı bu üzerindeki lastikler ?

ömer valla 25.000km yapmiş lastiğin her 5.000km'sinin ne kadar farklı olduğunu anlayabiliyordum..özellikle yağişta farkettiriyordu..
çok zorda kalmadikça max her 50.000km de lastik değiştirmeyi düşünüyorum.
60.000 asla tolere edebileceğim bir rakam değil,araci yola bağlayan en önemli şeye verilen paranin hesabi yapilmaz..
beni dinleyin,yeni lastik alın,uğultu kesilmedi deme ihtimaliniz yok =)

ömer valla 25.000km yapmiş lastiğin her 5.000km'sinin ne kadar farklı olduğunu anlayabiliyordum..özellikle yağişta farkettiriyordu..
çok zorda kalmadikça max her 50.000km de lastik değiştirmeyi düşünüyorum.
60.000 asla tolere edebileceğim bir rakam değil,araci yola bağlayan en önemli şeye verilen paranin hesabi yapilmaz..
beni dinleyin,yeni lastik alın,uğultu kesilmedi deme ihtimaliniz yok =)
Lastik olarak ne önerirsin yine Michelin Energy almayı düşünüyoruz senin önerebilceğin bir marka var mı

e valla o zaman kaza yapmadiğiniza sevinmek lazım.
4 sene isterse toplamda 15.000 km yapsin zaten lastik taş kesiliyor..
4 tane yeni lastik aliyosunuz yolu görünmüş.
kaza yapmaz knka dogdur duzgun kullandıgı surece:) dedemın 2005 senesınde sattıgı 97 model broadwayıde oyleydı ,57bınde araba 8 sene sonunda lastık degıstırdı:) he ondan ses gurultu hersey vardı lastık de degıstırsen bsey degısmezdı :D

önceki aracımın Michelin'lerini 3 sene 82K'de değiştirdim kuruda yağmurda karda hiç bişi de tutumuyo araç yolu.. :D

Bu ne ya. Sürekli kaç senelik konularını bildirimleri geliyor. Buna bir çözüm bulmanızı rica ediyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt