Ses yalitimi için plastik üzerine pütür atilirmi..? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ses yalitimi için plastik üzerine pütür atilirmi..?

mec

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar. Dün davlumbaz içlerine ses yalıtımı için bitüself ve firex sünger yaptım. bari söktürmüşken davlumbaz pilastiğinin içinede pütür attırayım dedim ama kaportacım ve yandaki boyacı pilastiğe pütür olmaz iç saca atılır. bende bi yerlerde okuduğum kadarıyla yapılır diye biliyordum .. sizce durum nedir. zieabart a yaptıran varsa onlar nereye yapıyorlar .. bilgisi olan varsa sevinirim ..

memet_one

VİP Üye
Administrator
Zieabart araç iç döşemin alt kısmına yapıyor sanırım daha önce yaptıran birisiyle konuşmuştum zivt kaplama yapıyorlar ama

yasarmars

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar. Dün davlumbaz içlerine ses yalıtımı için bitüself ve firex sünger yaptım. bari söktürmüşken davlumbaz pilastiğinin içinede pütür attırayım dedim ama kaportacım ve yandaki boyacı pilastiğe pütür olmaz iç saca atılır. bende bi yerlerde okuduğum kadarıyla yapılır diye biliyordum .. sizce durum nedir. zieabart a yaptıran varsa onlar nereye yapıyorlar .. bilgisi olan varsa sevinirim ..
bende firex süngeri nerden aldığını öğrenebilirmiyim.ayrıca pütür işini ziya abi daha iyi bilir.oda baya ilgili bu konulara.yardımcı olacaktır.

Ziya

Kayıtlı Üye
Plastik üstüne elbette püfür atılır fakat sahsen çok faydası olacağını düşünmüyorum. Aracın ses aldığı noktalar belli zaten. O yüzden davlumbaza pütür atmak araci agirlastirmaktan başka bir ise yaramayacaktir.