Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ses yalıtımı

cancalus

Kayıtlı Üye
2 aylık ibiza kullanıcısıyım, aracımı sıfır aldım, ses yalıtımı için ziebart'a başvursam çok mu lüks kaçar şimdilik rahatsız edici boyutta değil her B sınıfı araç kadar ama %60 a kadar düşürdüklerini iddia etmişler acaba bu kadar yeni bi araç için bahsettikleri kadar farkeder mi fiyatı 600 liraya yakın, hiç sitede bu tür koruma vb. sistemleri kullanan var mı pas önleme vs. gibi

Ziebart'da yapacağınız yalıtım sadece yol uğultusunu keser. Tüm sesleri kesmek istiyorsanız arkadaşım Dynamat bayisi. İsterseniz görüştürürüm.

luks kacmaz ama ıcıne sınecek kadar ıyı ıs cıkarırlar mı orası muallak

nasıl nereleri yalıtıyorlar o fiyata onu bir öğrenir misin..
bende ses için bir yalıtım konuşmuştum bir zaman 600 dolar dı..
yapılacak işlem şu sekilde idi..
komple yer döşemesi kalıyor tavan kalkıyor kapılar koltuk altları falan bir torpidoyu sökmüyorlardı

nasıl nereleri yalıtıyorlar o fiyata onu bir öğrenir misin..
bende ses için bir yalıtım konuşmuştum bir zaman 600 dolar dı..
yapılacak işlem şu sekilde idi..
komple yer döşemesi kalıyor tavan kalkıyor kapılar koltuk altları falan bir torpidoyu sökmüyorlardı

Aracın altına ziftimsi bir sıvı atıyorlar. Başka bir şey yapıyorlar mı bilmiyorum ama sanmıyorum.

Torpido sökülüp, ön göğse yalıtım yapılmadıkça, yol ve dış ortam sesi kesilir, bu sefer de motor gürültüsü fark edildiği için, motor sesi arttı denir. Ayrıca dBmetre ile yaptıımız ölçümde, ses kesilmiyor, frekansı değişiyor, pes tonalara inen sesi kulağımız duymuyor.

lastiklerin markasi da onemli goodyear marka lastikler cok ses yapar aracin garantisi var ise garantiden cikabilir hic bir sey yaptirma derim

Geri
Üst Alt