Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses Yalıtımı Yaptıracağım Tavsiyelerinize İhtiyacım Var...

VUS

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkeze iyi formlar,

Yeni aldığım 2012 model 1.6dsg Leonuma malum ..bert firmasında ses izolasyonu yaptıracağım fakat nekadar başarılı olunacağına dair sizlerden görüş almak istedim.Araçta 17"Agra jant var.

Ayrıca boya koruma+motor+iç aksam+pas önleyici pakete dahil edildi.

Teşekkürler...

:)

benim arkadaşım 2012 passatına yaptırdı ..bert firmasına oldukça memnun

fiyat ne kadar acaba bide uygulanan bölgeler nereler ifade ederseniz sevinirm..

bert firmasına sormadınızmı nerelere uygulandığını

Bahsi geçen firmadan bende boya koruma+halı vinil plastik koruma ve ses yalıtımı yaptırdım. Malesef ses yalıtımı beni tatmin etmiş değil. Eğer mıcırlı ya da toz toprak olan bir yolda lastiklerden gelen tıkırtılar için böyle bir niyetiniz var ise tavsiye etmem. Aracın altındaki sac bölgelere ses yalıtımı uyguluyorlar. Amörtisör yayları da uygulamaya dahil.

valla dısarıda nasıl bır yalıtım malzemesı ve nası bır uygulama yapıyolar bılmıyorum ama bız bır hafta sonu lastıklerı davlumbazları cıkarıp zıvtlı bır malzemeyle davlumbazların ustunu kapladık az da olsa faydasını gorduk aynı sekıl dısarda yapıyolarsa degmez bence hıc para vermeyın.ugrasırsanız kendınız yaparsınız

Geri
Üst Alt