Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ses sistemi yardım

rnplst

Kayıtlı Üye
Mrb bu hafta yeni aldıgım AlteaXL aracıma ses sitemi yaptırmayı düşünüyorum .
4 yıl önce seat ibiza SC aracıma aktepede full tesisat yaptırmıştım head unit- amfi -component-subwoofer. bi sıkıntı yaşamamıştım uyum yada garanti açısından çok memnundum
Şu anda servis ZENEC tak yoksa sıkıntı yaşayabilirsin falan diyo. Nettede başka marka taktırıp sıkıntı yaşayanları okuyorum . tesisatçıyla mı alakalı yoksa marka ile mi alakalı uyum sorunu yaşadılar bilemiyorum

Aktepe ile konuştugumda boşyere ZENEC e o kadar para verme gerek yok o paraya çok daha güzel markalar var onu takalım sıkıntı yaşamazsın diye garanti veriyor.

Servis garantisi açısından ve arabaya uyum açısından sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum

sıkıntı yaşamayacagıma inanırsam muhtemelen bu hafta double din - amfi - component -sub taktıracagım . Hatta alarm ve yol kamerasıda taktıracagım.

Eger bu hafta takdırırsam mutlaka paylaşımda bulunucağım

Bu konuda deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum .

Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim... zenec de iyidir ancak madem o kadar masrafa gireceksin daha kaliteli bi markay yönelmeni tavsiye ederim... artık uyum sorunu die bişey yok herşeyi uyduruyolar...

aracın güvenliği teype teyp koduna endeksli olduğu için işin ehline yaptırmanı tavsiye ederim.vag grubu araclarda tum elektriksel donanım ufacık beyınle çalışmaktadır manuel değildir :) teypi değiştirmeden ekstra amfi subwoofer bağlasanız bence daha ii olur.komple ses sistemini değiştirmek bana pek mantıklı gelmiyor açıkcası.aracın garantilise garanti dışı kalabilir.beyin elektriksel donanım sorunlarında tesisatına bahane edebilirler.şahin doğana tesisat döşer gibi yeni nesil araclara tesisat döşenmez kanımca...bu konu üzerine ii ce araştırın sorun

Geri
Üst Alt