Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses Sistemi Yapıcam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Merhaba abilerim , biliyorsunuz ki ben tuning hastasıyım arabaya yapamadıklarımın acısını bisikletinden çıkartan biriyim . Full Modifiye bisiklet ama tek eksiğim bir teyp. Teyp yok sinir oluyorum şöyle müzikle birlikte bisiklet sürmek iyi olacaktır şöyle şarj edilebilir USB bellek takılabilir SD Kart takılabilir ufak bir teyp arıyorum direksiyona bağlıyacağım düşüceğinini düşünmeyin bile öyle bir yapıstırırımki onu bina catısından atlasam yine düşmez. :) Çin malı vs hiççç farketmez fiyatı uygun olsun her yerde arıyorum bulamadım birtane. Nerde bulabilirim acaba varmı bildiğiniz yer.??

tek kutulu bişey var usb takıyosun müzik çalıyor sana güzel bişey o işini görebilir ama nerden bulursun adı nedir hiç bir fikrim yokk kardeş.

tek kutulu bişey var usb takıyosun müzik çalıyor sana güzel bişey o işini görebilir ama nerden bulursun adı nedir hiç bir fikrim yokk kardeş.
Gecenlerde Turkcell Bayinin önünde gördüm takmıslar calıyordu böyle kampanya için acmıslar koymuslar oraya. güzeldi tam bisikletlik.

büyük birşey aramıyorum cın malı olsada fark yapmaz ama nereden bulabilirim .
hasancım müzik kutuları var teyp fazla maliyetli olur 35 ile 50 tl arası kaliteli kumandalı m kutulardan tak gitsin cep tel bataryalı pc veya elk de sarj et kullan 3 saat gider sarj

hasancım müzik kutuları var teyp fazla maliyetli olur 35 ile 50 tl arası kaliteli kumandalı m kutulardan tak gitsin cep tel bataryalı pc veya elk de sarj et kullan 3 saat gider sarj
3 Saat gidiyorsa iyidir ya o. :) Teşekkürler abi bilgi için . Teyp olmazsa kutu alırız o zaman ufak birşey.

[MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] konu acıklandı kapat abi gereksiz konu sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt