Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses sistemi tadilatı hk.

Cordoba 34

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, 2005 s-riderin ön kolanları değiştirmeliyim biri arızalı, arkada 6x9 için yerim de hazır,önceki sahibi çakma kolon taktırmış
Teyip masrafm yok allahtan, 4x52w sony teybim var, ön kapılara yarın kolon bakacağım ölçüsünü bilmiyorum bilenlerden yardım bekliyorum?
Nominal gücü 50-60W a kadar kolon bakmam gerektiğini öğrendim,modelleri belirleyince yazacağım resim vs. de eklerim
vatanda %30 indirim var da:)

Sony Xplode serisi al. Teyibinin çıkış gücüne bakılırsa teypde xplode serisi. 4x52W Mosfet çıkış olması lazım.

Sony Xplode serisi al. Teyibinin çıkış gücüne bakılırsa teypde xplode serisi. 4x52W Mosfet çıkış olması lazım.

evet xplode serisinden çıkışı da yazdığınız gibi, mosfet çıkışı anlamadım ama:(
ön kapının sökümü kolaymıdır, kaç cm lik kolon var öğrenmem lazım?

evet xplode serisinden çıkışı da yazdığınız gibi, mosfet çıkışı anlamadım ama:(
ön kapının sökümü kolaymıdır, kaç cm lik kolon var öğrenmem lazım?
mosfet ses cıkısıdır teyp güzel hop 16 cm alacaksın + bide montaj sırasında kasnak gereke bilir

ts-a1703i_detailpage.jpg

[h=2]TS-A1703i nominal 50w güç istiyor teybim karşılar sanıyorum, kendim montajını yapmaktan zevk duyarım:D[/h]

Tuğra kardeş, uyarına teşekkür ederim banada işte böyle uyarı ve tecrübeler lazım:) ki iyi tercih yapabilem
Ok. mıknatıs kalınlığına dikkat ederim.

Geri
Üst Alt