Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses Sistemi Hakkında

eneSene

Kayıtlı Üye
Aracımın 4 kapısında da orjinal hoparlörler ve Seat'ın cd çaları bulunmakta. Amacım sesi çevreye duyurmak değil sadece dinlediğim müzikten biraz daha zevk almak istiyorum. Araçta fazla tadilat yapmadan, Anfi vb. bişeye ihtiyaç duymadan JBL CS1214 1000W 30CM Subwoofer kullanabilirmiyim. Yada seçmiş olduğum şey bu iş için çok mu abartılı.

Yasin abi amfisiz bu bassı çalıştıramazsın. Ayrıca bende ses sistemi olarak orjinal hoparlörler + 25 cm lik subwoofer kullanıyorum. 30 luk alıp haybiye yeri daralttırma bagajda derim.

orjinal teyp'in sesisni güzelleştirmek istiyosan kapı kolonları comp. tak bas içinde jbl in 30cm ama bu işler ufakla başlar sonra bi bakarsın bagaj dolmuş ama şunu belirteyim şuanki sesten çok çok fark olmaz seste çünkü orjinal teypin çıışları araç üstündeki kolonlara göre ayarlı ne kadar ayar yapsan çok iyi olmaz bence orjinal hali ile dinlemeye devam et

benim tavsiyem basın arkasına bir anfi alın.4 kanal hoparlörlerden böylece daha kaliteli bir ses çıkar tabi bence cd çalar almanız da şart :) Teyp sesi çok değiştirir bilginiz olsun..

masraf yapmadan daha iyi ses almak bence zor..
bass'ı tizi daha iyi ayarlamak çözüm olabilir.. :) :)

Aracımın 4 kapısında da orjinal hoparlörler ve Seat'ın cd çaları bulunmakta. Amacım sesi çevreye duyurmak değil sadece dinlediğim müzikten biraz daha zevk almak istiyorum. Araçta fazla tadilat yapmadan, Anfi vb. bişeye ihtiyaç duymadan JBL CS1214 1000W 30CM Subwoofer kullanabilirmiyim. Yada seçmiş olduğum şey bu iş için çok mu abartılı.

aynı şeyi bende sormuştum yasin bey ama elime bir şe geçmedi =)

Geri
Üst Alt