Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses Sistemi Acil Yardım

ali.yilmaz

Kayıtlı Üye
Merahaba,

Aracımda bulunan malzemeler aşağıdaki gibidir.

Kicker ES 38 CM Subwoofer
PİONEER TS-A6975S 500W OVAL KAYIK HOPARLÖR
Pioneer DEH P4050UB Teyp
Mid Takımı
SoundMAX 1200 WATT Amfi
Kenwood 400 WATT Mono Amfi

buna rağmen yüksek seslerde bass kesiliyor, bu işleri yapan kişilere gittim bana yeni tesisat çekmeyi önerdiler fakat oda 200-300 arasında fiyat isteniyor. Elimde bir adet Harward HR-808A 4 Kanal 400+400 WATT amfi var bunu 2 kanala düşürsem daha fazla bass alabilir miyim? ve bu işlemi kendim yapabilir miyim?

Merahaba,

Aracımda bulunan malzemeler aşağıdaki gibidir.

Kicker ES 38 CM Subwoofer
PİONEER TS-A6975S 500W OVAL KAYIK HOPARLÖR
Pioneer DEH P4050UB Teyp
Mid Takımı
SoundMAX 1200 WATT Amfi
Kenwood 400 WATT Mono Amfi

buna rağmen yüksek seslerde bass kesiliyor, bu işleri yapan kişilere gittim bana yeni tesisat çekmeyi önerdiler fakat oda 200-300 arasında fiyat isteniyor. Elimde bir adet Harward HR-808A 4 Kanal 400+400 WATT amfi var bunu 2 kanala düşürsem daha fazla bass alabilir miyim? ve bu işlemi kendim yapabilir miyim?

kardeşim tercihlerine saygı duyuyorum ama kusura bakma şu yüksek sesle müzik dinleme olayını bi türlü anlayamıyorum:D işi bilen arkadaşlar yardımcı olurlar umarım:)

Konu yüksek sesle dinlemek değil kaliteli sesle dinlemek o_O:) aslında alışkanlık gibi, orijinal sistemle dinleyince eksik bir şeyler var gibi oluyor.

Konu hakkında yardımcı olabilecek yok mu?

benim aracımda da ses sistemi var daha önce bendede aynı sıkıntı oldu ama öküye bağlanan sigortayı değiştirdik sorun çözüldü
[doublepost=1458312160,1458312097][/doublepost]istersen benim tesisatçının numarasını vereyim sana bi ara görüş mesafe baya uzak ama elinden geldiğince yardımcı olur sadece bu işleri yapıyor işinin ustası binevi

Tux.png

[doublepost=1458314186,1458314162][/doublepost]bi sorun yok gibi deniz

ulu bey abicim resim yüklemesinde hata veriyor sorun bende mi sitede mi ? :)

Geri
Üst Alt