Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SES İŞLEMCİSİ

rnplst

Kayıtlı Üye
Pazartesi günü Aktepede Seatıma ses sistemi yaptıracagım .

Ana Ünite Alpine ilx-007
Anfi 5 kanal pdx Alpine

Componentleri ve subwooferi onlara bırakacağım

Kaliteli sistem için ses işlemciside önerdiler . Bu konuda bilğisi olan var mıdır ?

Hayırlı olsun detaylı resim bekliyoruz hocam seçim güzel

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

öncelikle hayırlı olsun...doğru seçim yapmışsınız çok fazla bilgim yok tabii.Beraberinde ses sistemi izolasyonu da yaptırırsanız daha başka olur kaanatindeyim.ses işlemcisi daha kaliteli media player sunar daha canlı daha net ses için.bağladıktan sonra aktif sistemin işlemcinin ayarlarını bilmeyen kişilerden uzak durun. öğrenmeniz baya vakit alabilir :) Ana ünite tüm Eq,ayarlar flat, loudness off ,mediaxpander vb off konumda olacak ..bagajı dolu hoporlerle az gezmedim :) ses sistemi deneyimim olmadığı için fazla arkadaşlarımdan gördüklerimi aktardım...tekrar hayırlı olsun

Güzel bir sistem olur ancak extra bir aküde gerekebilir ses işlemcisi filan da olursa...

Pazartesi günü Aktepede Seatıma ses sistemi yaptıracagım .

Ana Ünite Alpine ilx-007
Anfi 5 kanal pdx Alpine

Componentleri ve subwooferi onlara bırakacağım

Kaliteli sistem için ses işlemciside önerdiler . Bu konuda bilğisi olan var mıdır ?
ayrıca şunu unuttum bilginiz olsun...direksiyon da kumandanız varsa üzülmeyin ..alpine de seatlar için direksiyon kumanda aparatları mevcut.biraz pahalı ama ses sisteminden sonra eksik kalır düşüncesindeyim...

bekir ses izalasyonunu muhakkak yaptır.işlemcinin ayarlarının iyi yapılması lazım kaliteli
ses dinleyeceksin

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt