Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SERVİSTE PARK SENSÖRÜ 340 TL :/

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında berat06 tarafından paylaşıldı.

1. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    Arkadaşlar bugün servise gittim hem servis fiyatlarını öğrenmek hemde park sensörünün fiyatını öğrenmek için servis ücreti 400 TL senelik bakım, ayrıca park sensörü özelliksiz hiçbirşeyi yok sadece uyarı veriyor 340 TL dedi. Tabiki vazgeçtim bu nedirya sanayide en kral park sensörü ekranlı falan 150 TL....

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  2. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Fiyatlar ellerinde bunların heralde herkese ayrı bi fiyat veriyorlar anladığım kadarıyla. @parsef hocam 465 e yaptrmtı doğru hatırlıyorsam

3. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Bunu dışardan yaptırsak bile herhangi bir elektronik ağrızada doğuş sürekli bu park sensörünü bahane edip garanti dışı bırakacak gibi geliyor bana garanti bitene kadar sadece dış görüntü ile oynmayı düşünüyorum ben yayı bile bahane eder bunlar

4. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    Aynen doğru diyosun, zaten dedim dışarda taktırcam dediki bi sorun olursa park sensöründen biliriz... Yani bu demek oluyoki garanti bitene kadar park sensörü taktırmıycaz.

5. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    Bu arada online servisten randevu alma hangi linkten oluyor

6. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Seatın kendi sitesinden üyelik alıp giriş yapınca cıkıyordu diye hatırlıyorum

7. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Servise gittiğinizde cupra kiti ve spoileri sorma imkanınız varsa sevinirim hocam bi öğrenemedim kendimde gidemedim bi türlü fırsat yaratıp

8. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    Baktım ama üyelik diye bişey yokk

9. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Mobildeyim ama bi bakayım