Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

servisin verdiği 343 liralık işi 125 lira ya halletmek paha biçilemez :)

evet haklısınız servis yaptımmı tam yapar!!!!!!!!!!!!bu nedemek türkçe lastik misali

Ya o degil ustanin yaptigi cok zor bisi degil ki yuzyetmis lira istiyyolar anlamiyorum alti ustu dort lastigi soktu icindeki balata mekanizmalarini soktu eski balatalari cikkartti yenilerini takti kirkbes dakka gibi bi surede islem bitti anlamadim bu kadar fiyatt neden isterler ??

aynı işlemi caddy aracımızda bizde yaptık, ama biz trw yerine 15 lira fazla verip servisten vw orjinalini alıp dışarda taktırdık.

Abicim aman diyim servis ve özel servislerden uzak dur, aracin sifir ise garanti kapsamindaysan birde git ona lafimiz yok, ama garanti kapsaminda olmayan bir araca sahipsen ve İstanbul gibi bir memlekette yasiyorsan piyasanin nasil dümenler ile döndüğünü illa ki duymussundur. Benim bugatti arabam olsa yine gider sanayide yaptiririm, sanayi diyince aklina ilk gelen ucuz mali bulma adresi olsun :eek:key:

Geri
Üst Alt