servisin verdiği 343 liralık işi 125 lira ya halletmek paha biçilemez :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

servisin verdiği 343 liralık işi 125 lira ya halletmek paha biçilemez :)

snaphanar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar sevısın bı uckagıtcılıgını daha sızınle paylasacagım
78 bındekı 2006 model golf aracımın artık on arka balataları bıtmıstı bende gıttım hemenn bakırkoy velıefendı hıpodromunun onundekı yetkılı mı yetkılı servıs olan kazıkcı mı kazıkcı yaptımı tam yapan servıse gıttım ( bu yaptımı tam yapan olayı sonradan anlatacam
) ve fıyat ıstedım ve bana 343 lira gıbı bı fıyat cıkardılar
yedek parca 173 lıra ıste ıscılıkde 170 lıraymıs uzun ugraslarım sonucu servıste takılan balatanın markasının trw marka balata oldugunu ogrendım napım napım derken bı aksaraydakı yedekparcacılara gıdıyım dedım falan fln derken bı kac yerden fıyat aldım bırı dedı 100 bırı dedı 85 bırı dedı 90 bende gıttım ucel otomotıvdı tam hatırlıyosam aksaraydan 85 lıraya aldım balataları
trw marka balatayı bı de tanıdık usta vardı 40 tl de ıscılıge verdım on arka balatamı degıstırmıs oldum 125 liraya yetkılı servıse sordugumda fıyatın bu kadar yuksek oldugunu ordakı adam yetkılı servıs yaptımı tam yapar demişti
ben anlamadım walla yetkılı servıstekı adamlar ınsanda benım balatamı yaptırdıgım adam ınsan degılmı ordakı adam acaba amuda kalkarak mı balataları degıstırıyo cozemedım bu fıyat farkı neden bu kadar fazla neden bu kazık neden bu ınsanları kazıklamak ?? 343 - 125 = 218 tl fark var bu farkı veren ınsanlarda var ne yazık mılletımız ne kadarda saf 218 lıra kolay kazanılmıyo ! walla bunu veren ınsanın bence sokaga atıcak parası cokmus ne dıyım halbu kı dunyada mılyonlarca yemek bulamıcak insan varken

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
merhaba arkadaslar sevısın bı uckagıtcılıgını daha sızınle paylasacagım
78 bındekı 2006 model golf aracımın artık on arka balataları bıtmıstı bende gıttım hemenn bakırkoy velıefendı hıpodromunun onundekı yetkılı mı yetkılı servıs olan kazıkcı mı kazıkcı yaptımı tam yapan servıse gıttım ( bu yaptımı tam yapan olayı sonradan anlatacam
) ve fıyat ıstedım ve bana 343 lira gıbı bı fıyat cıkardılar
yedek parca 173 lıra ıste ıscılıkde 170 lıraymıs uzun ugraslarım sonucu servıste takılan balatanın markasının trw marka balata oldugunu ogrendım napım napım derken bı aksaraydakı yedekparcacılara gıdıyım dedım falan fln derken bı kac yerden fıyat aldım bırı dedı 100 bırı dedı 85 bırı dedı 90 bende gıttım ucel otomotıvdı tam hatırlıyosam aksaraydan 85 lıraya aldım balataları
trw marka balatayı bı de tanıdık usta vardı 40 tl de ıscılıge verdım on arka balatamı degıstırmıs oldum 125 liraya yetkılı servıse sordugumda fıyatın bu kadar yuksek oldugunu ordakı adam yetkılı servıs yaptımı tam yapar demişti
ben anlamadım walla yetkılı servıstekı adamlar ınsanda benım balatamı yaptırdıgım adam ınsan degılmı ordakı adam acaba amuda kalkarak mı balataları degıstırıyo cozemedım bu fıyat farkı neden bu kadar fazla neden bu kazık neden bu ınsanları kazıklamak ?? 343 - 125 = 218 tl fark var bu farkı veren ınsanlarda var ne yazık mılletımız ne kadarda saf 218 lıra kolay kazanılmıyo ! walla bunu veren ınsanın bence sokaga atıcak parası cokmus ne dıyım halbu kı dunyada mılyonlarca yemek bulamıcak insan varken
Yunuscum bi fikra var belki duymussundur...

Cok ünlü bi jinekolog yaptigi isten cok sikilmis ve motor ustasi olmak icin kursa basLamis. Kurs sonunda sinav olmus ve jinekolog sinavdan 120 puan almis. Mufettis hocaya sormus
- hocam sinav sonucu yanlis oldu glb
Hoca hayir yanlislik yok demis
Hava filtresini degistir dedim. Degigtirdi.
Yagi degistir dedim. Degistirdi.
Yag filtresini degistir dedim. Degistirdi.
Bujileri degistir dedim. Degistirdi.
Mufettis demis.
Tamam iste hepsini yaptiysa 100 tam puan alir demis.
Usta:
- Yalniz bunlarin hepsini egzosdan yapti. Bende 20 puan kanaat notu verdim demis...
puhahapuhahapuhahapuhaha:D:D

arthur

Kayıtlı Üye

Cok ünlü bi jinekolog yaptigi isten cok sikilmis ve motor ustasi olmak icin kursa basLamis. Kurs sonunda sinav olmus ve jinekolog sinavdan 120 puan almis. Mufettis hocaya sormus
Mufettis demis.
Usta:
- Yalniz bunlarin hepsini egzosdan yapti. Bende 20 puan kanaat notu verdim demis...
puhahapuhahapuhahapuhaha:D:D
ya çok iyi ya murat acayip güldüm

beetle

Kayıtlı Üye

Mufettis demis.
Usta:
puhahapuhahapuhaha:D:D

Çok güldüm yaa , Allah da sizi güldürsün :puhaha

sinceler

Kayıtlı Üye
Kardeşim çok haklısın.Paylaşımın için teşekkür ederiz...

by_cagdas

Kayıtlı Üye
Akıllı adam (Aklını Etkin Kullanan) her zaman kazanır her zaman uzun yol alır her zaman bir adım öndedir her zaman kardadır

schumi

Kayıtlı Üye
Serviste parça fiyatından çok işçilik ücreti daha fazla olduğu için bu kadar fark çıkıyor...Atıyorum 75 tl lik parça takıyor 150 tl işçilik yazıyor....