Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servisin kapi trim sesi icin istedigi 350 tl adil mi sizce

Şöyle diyim tavsiye..
Kapı içlerini açtırma. Sonrasında daha çok ses yapıyor.
Avek de mesela izolasyon kapı içlerine yapmalarını istedim ama 'abi yabancı değilsin sen sonra daha çok gelir o ses elletme' dediler..
Yaptırmadım. (Zaten zırıltı da gelmiyordu benden Allah'tan')
Sunruuf u yaptırdım kesildi ses ara sıra yapıyor ama onu da yağlamak lazım uğraşmıyorum havalar düzelsin diye bekliyorum sağolsunlar sprey vermişlerdi.
Amortisör sesi dediğin eğer arka taraftan gelen ses ise onu koltuk yapıyor onu da hallediyorlar bilgin olsun.
Kronik olan tek şey plastik fitillerin ses yapması benim arkadaşım sunruufu hiç kullanmaz onda ses yok ama ben yağmurda bile açıyorum haliyle fitil araları tozlanıyor silip sprey basmak lazım..
Dogusa sali gunu goturucem eger ordan tatmin olmazsam ayin 24une avekten randevu aldim zaten direk oraya giderim senin isim neydi abi tanidik desem daha iyi ilgilenirler genelde

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

350 hepsi için ve kesin çözümse adil gibi geldi bana
Bunun neresi adil 90"000 tl olmuş 125 lik fr ve garantıde olan kronık trim sesleri fabrika hataları garanti süresince onarmaları gerekir bu tür sorunlar para ile giderilmez hiç bir zaman mercedez 18 kişilık servis arabamız var amatisör patladı aynı gün randevu alındı ve degişti nasıl patladı diye sormadı bile mercedenz benz gerisini siz düşünün arkadaşlar.. Hakkınızı arayın Tüm sosyal medyada şikayetletlerinizi dile getirin tüm buluşmalarda arkadaşlara bilgilendirelim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

garanti süresi içinde olduğunu bilmiyordum.bu yüzden evet haklısınız arabayı satacaksın 80-90 bine ama en küçük işte para istiyceksin. olmaz..

Geri
Üst Alt