Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servise hasarlı araç bırakırken..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Floydian

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Dün akşam Eskişehirden dönerken babam aradı ve benim arabamla küçük bir kaza geçirdiğini öğrendim. Arabayı evimin önünde park ederken, köseli ayakkabı ve ıslağın etkisiyle ayağı fren pedalından kayıp gaz pedalına dokunuyor. Evimin önü yokuştur bu arada. not: Gökhan çok iyi bilir bu yokuşu :D :D Neyse yokuşunda etkisiyle araba evimin önündeki ağacın yanaklarından öpüyor. Aracın çamurluk ve kaputunda hiç bir hasar gözükmüyor. Ama tampon cortlamış ve sağ far sizlere ömür...

Araç babamın üstüne, aracı babammı bırakması gerekir servise? Teslimat ne kadar sürer?

Resimler:

Herkeze yardımları ve iyi dilekleri için şimdiden teşekkürler

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:29 ----------

Edit: Yöneticilerimizden biri resimleri küçültebilirmi? Teşekürler..

Öncelikle geçmiş olsun Alp.Araba konusunada gelince ailedeki bütün araçlar babamın üzerinedir ama bir sorun olduğunda ben götürürüm en son VW'yi ben götürdüm hiç sorun çıkmadı ayrıca elleri değmişken Cupra yaptırıver tamponu...

ben işim olduğunda hep başkasına bıraktırırım arabayı servise problem olmaz
cupra tamponu yakışır ama;)

Öncelikle geçmiş olsun Alp.Araba konusunada gelince ailedeki bütün araçlar babamın üzerinedir ama bir sorun olduğunda ben götürürüm en son VW'yi ben götürdüm hiç sorun çıkmadı ayrıca elleri değmişken Cupra yaptırıver tamponu...

Çok teşekkürler Doğukan...

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

ben işim olduğunda hep başkasına bıraktırırım arabayı servise problem olmaz
cupra tamponu yakışır ama;)

Teşekkürler Berkan..:)

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:39 ----------

Şu resimleri küçültme şansı varsa birinin süper olur. Biraz büyük kaçmış resimler

Geçmiş olsun kardeşim ciddi bişey yok arabayı değişmiyceksen cupra tampon düşünebilirsin değişeceksen de gerek yok ama bi bakıma satarken de hoş görünebilir tercih senin....

Öncelikle Geçmiş olsun alp Servistede Ruhsat ve arabayı götürdüğün sürece hiç bir sorun yaşamassınız :D Eğer arabayı satmıcaksan cidden Cupra tamponu güzel olur ama sen kararını vermişsin satıcaksın Heralde Bana golf III Gtı sorduguna göre :D :p

Geçmiş olsun abi :) olur böyle seyler insalık hali ya önemli olan ağaç bir ağaç ne kadar sürede yetişiyor bi tampon u 1 saatte takarlar :)

Geçmiş olsubn Alp gerekli cevaplar verilmiş zaten. Aynen dendiği gibi sen bırakabilirsin servise aracı sorun olmaz. Ruhsat ve ehliyet yanında olsun.

Bence boyanmasıyla filan 2 günde işin bitmesi lazım. Bu arada CUPRA tampon mu düşünüyüyosun hazır kasko bozulmuşken?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt