Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servise Dolu Verdik Ama

RagUsa

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar;

Hatırlarsınız 222 km'de aracımla kaza yapmıştım. Aracım serviste hala. Muhtemelen bayramdan sonraya kalacak. Yalnız içime bir kurt düştü. Aracı verdiğimde benzin deposunun 4'te 3'ü doluydu. Bir problem olur mu sizce?

aracınızın yürür aksamında bi sorun yoktu hatırladıgım kadarıyla yani hava yastıkları toplanacak bi kaç boya veya degişim yani test edecekleri bi sey yok kayıtda vardır ne kadar oldugu ama servistir işte boş versende aldık test için diyorlar bi sorun olcagını sanmıyorum :eek:key:

Aracın Yürür Aksamında özellikle sag arka tekerde sıkıntı oldugunu düşünürsek aracın yapımından sonra test sürüşüne çıkacaktır dolayısıyla benzinde bir miktar azalma normal

Eğer imkanınız varsa anlaşmalı pert ettirmeye çalışın

test harici kullanılacağını zannetmiyorum,,,

Açıkcası benim düşüncem, aracımın problemini gidersinlerde yakacakları benzin olsun. :)

Geri
Üst Alt