Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Servis dişaridan getirilen yaği kabul edermi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında mec tarafından paylaşıldı.

1. mec

mec SCW Üyesi

170
    32
    28
    Mrb arkadaşlar. 45 k bakım zamanı geldi.. bir önceki bakımda ki faturaya geçen baktım ve 4.3 yağı 180 tl gibi bi fiyata koyduklarını yazmışlar.
    Aynı numara Castroll marka yağın fiyatı 90 tl var. alıp gitsem elimde vardı desem kabul ederler mi sizce?

2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    Kabul etmezler aksi taktirde garantını bile boza bilirler rutin bakımlarda arac kayıt turkuaz denen programda gözukmesi gerekıyor yapılan işlemlerin buyuzden olmaz

Seat CaNdIR

3. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    araç garantide ise kabul etmezler ama illede yaptırcam dersen ozaman castrol w 5-30 al oda iki türlü bi ucuzu var bide pahalısı var sen pahalı olanı al çünkü aracıda pdf var uyumsuz yağ olursa çabuk tıkarsın seçim senin

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Doğuş her türlü zorluğu çıkarır

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. Ufuk0202

Ufuk0202 SCW Üyesi

28
    18
    3
    Ben de bayiye aynı teklifte bulundum, "kabul ederiz ama 'kendi yağını getirdi' notunu düşeriz" dediler. Bu da şöyle bir riski beraberinde getiriyor; Allah korusun ileride motorda bir problem olursa, bunun getirdiğiniz motor yağından kaynaklanmış olabileceğini söyleyip aracı garanti kapsamı dışında değerlendirebilirler. Dolayısıyla bence bu riski almaya değmez, nitekim ben de bu yüzden onların motor yağına razı olmuştum.

6. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    servisten servise degişen bir olay ufuk arkadsımızım dediği gibi bir yazı dusenlıyorlar bu dogru

7. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    sattıkları yağıda götürsen sorun çıktığında zorluk çıkartıklarında dermanını anlatamazsın..zaten bu doğuş sıkıntılı bir distributor ellerine koz verme bence garanti bitsin istediğin yerde istediğin yağı değiştirt

8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    kabul etmeleri tamamen senin servisle olan diyaloğuna bağlı

9. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    20 -30 tl için 3 kuruş etmeyen doğuş ve bağlısı servislerle polemiğe girme

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. mec

mec SCW Üyesi

170
    32
    28
    haklısınız.. amA ek garanti var YANİ daha 2 yıldan fazla doğuşlayız maalesef :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Evt doğru diyosunuz . polemikçi bi servis zaten..

Sayfayı Paylaş