Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis dişaridan getirilen yaği kabul edermi

mec

Kayıtlı Üye
Mrb arkadaşlar. 45 k bakım zamanı geldi.. bir önceki bakımda ki faturaya geçen baktım ve 4.3 yağı 180 tl gibi bi fiyata koyduklarını yazmışlar.
Aynı numara Castroll marka yağın fiyatı 90 tl var. alıp gitsem elimde vardı desem kabul ederler mi sizce?

Mrb arkadaşlar. 45 k bakım zamanı geldi.. bir önceki bakımda ki faturaya geçen baktım ve 4.3 yağı 180 tl gibi bi fiyata koyduklarını yazmışlar.
Aynı numara Castroll marka yağın fiyatı 90 tl var. alıp gitsem elimde vardı desem kabul ederler mi sizce?

Kabul etmezler aksi taktirde garantını bile boza bilirler rutin bakımlarda arac kayıt turkuaz denen programda gözukmesi gerekıyor yapılan işlemlerin buyuzden olmaz

Seat CaNdIR

araç garantide ise kabul etmezler ama illede yaptırcam dersen ozaman castrol w 5-30 al oda iki türlü bi ucuzu var bide pahalısı var sen pahalı olanı al çünkü aracıda pdf var uyumsuz yağ olursa çabuk tıkarsın seçim senin

Ben de bayiye aynı teklifte bulundum, "kabul ederiz ama 'kendi yağını getirdi' notunu düşeriz" dediler. Bu da şöyle bir riski beraberinde getiriyor; Allah korusun ileride motorda bir problem olursa, bunun getirdiğiniz motor yağından kaynaklanmış olabileceğini söyleyip aracı garanti kapsamı dışında değerlendirebilirler. Dolayısıyla bence bu riski almaya değmez, nitekim ben de bu yüzden onların motor yağına razı olmuştum.

servisten servise degişen bir olay ufuk arkadsımızım dediği gibi bir yazı dusenlıyorlar bu dogru

sattıkları yağıda götürsen sorun çıktığında zorluk çıkartıklarında dermanını anlatamazsın..zaten bu doğuş sıkıntılı bir distributor ellerine koz verme bence garanti bitsin istediğin yerde istediğin yağı değiştirt

kabul etmeleri tamamen senin servisle olan diyaloğuna bağlı

20 -30 tl için 3 kuruş etmeyen doğuş ve bağlısı servislerle polemiğe girme

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sattıkları yağıda götürsen sorun çıktığında zorluk çıkartıklarında dermanını anlatamazsın..zaten bu doğuş sıkıntılı bir distributor ellerine koz verme bence garanti bitsin istediğin yerde istediğin yağı değiştirt
haklısınız.. amA ek garanti var YANİ daha 2 yıldan fazla doğuşlayız maalesef :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

20 -30 tl için 3 kuruş etmeyen doğuş ve bağlısı servislerle polemiğe girme

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Evt doğru diyosunuz . polemikçi bi servis zaten..

Geri
Üst Alt