Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

servis bakım ücreti

Yetkili servise gitmesem aracım garanti kapsamı dışında kalmasıyla ne gibi sorun yasarım arkadaşlar. Bu garanti bu kadar muhimmi gerçekten?

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracin sayet dsg ise kesinlikle yetkili servis disina cikma ben ibiza aldim sifir bi kere bile yetkili servise gitmedim gerek yok zaten sorun cikaran bi arac degil ibizalar ama dsg olsaydi kesinlikle giderdim cunku herhangi bir mekatronik arizasinda garanti cok ise yariyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracin sayet dsg ise kesinlikle yetkili servis disina cikma ben ibiza aldim sifir bi kere bile yetkili servise gitmedim gerek yok zaten sorun cikaran bi arac degil ibizalar ama dsg olsaydi kesinlikle giderdim cunku herhangi bir mekatronik arizasinda garanti cok ise yariyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Araba manuel o yüzden bende sizin gibi düşünüyorum

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15bin bakımı için cam suyu hariç 545tl ödedim.

@Mstf ELMAS Hocam Kayseri ye mi gittiniz servis için? Bende zamanı gelince Kayseri mi Ankara mı diye düşünüyorum Kayseri yakın ama servisi de satışı gibiyse berbattır. Ankara Doğuş daha uzak ama aracı oradan aldım ve beni hiç yormadılar herşeyi telefon ve maille hallettim servisi de iyidir herhalde diye düşünüyorum.

@Mstf ELMAS Hocam Kayseri ye mi gittiniz servis için? Bende zamanı gelince Kayseri mi Ankara mı diye düşünüyorum Kayseri yakın ama servisi de satışı gibiyse berbattır. Ankara Doğuş daha uzak ama aracı oradan aldım ve beni hiç yormadılar herşeyi telefon ve maille hallettim servisi de iyidir herhalde diye düşünüyorum.
Çankaya doğuş ibiza 1.0 75hp aracima cam suyu haric 565lira aldi. 15 bin bakımıydı. Ben pek ilgi alaka görmedim

Ankara aydoğanlarda 15bin bakımını 548 liraya yaptırdım 1.0tsi İbiza araç

1.2tsi 45bin bakımı yaptıranlar var mıdır ankarada güncel serviste ? fiyatlar konusunda yardımcı olurlarsa yakın zamanda 45bin için gideceğim öpmesinler istiyorum

@bartu546 Kayseri'ye gittim. Standart bakıma gideceksen Kayseri tercih edilebilir. Ama ekstra birşey varsa Kayseri'ye gitme. Ben 15bin e gidince cam filmi yaptırdım memnun kalmadım. Ön arka arasında renk uyumu çok iyi olmadı. Söktürdüm. Ankara'da yoğun olabilir ama eminim daha iyidir.

Geri
Üst Alt