Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis Aradı

aylmz07

Kayıtlı Üye
Bugün a.. seat yetkili servisi arayarak aracımda güncelleme olduğu şase vidası sıkılacağı ve bunun ücretsiz olduğunu ve bu yüzden randevu almam gerektiğini söyledi ve 10 kasıma randevu verdi 2017 seat ibiza sahibiyim acaba servis bunu bahane ederek servise gidince başka şeyler de yapacak benden para mı koparmaya çalışacak hiç böyle bir durumla karşılaşan oldu mu gerçekten güncelleme varmıdır

Bugün a.. seat yetkili servisi arayarak aracımda güncelleme olduğu şase vidası sıkılacağı ve bunun ücretsiz olduğunu ve bu yüzden randevu almam gerektiğini söyledi ve 10 kasıma randevu verdi 2017 seat ibiza sahibiyim acaba servis bunu bahane ederek servise gidince başka şeyler de yapacak benden para mı koparmaya çalışacak hiç böyle bir durumla karşılaşan oldu mu gerçekten güncelleme varmıdır
2017 ibiza bendede var beni neden aramadılar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benide aramadılar.Dikkatli olmanızda fayda var.Gerekirse aracınızın başında durmanızı tavsiye ederim.

yetkili servis size sormadan hiçbir işlem yapamaz.
aracı aşağı aldıklarında form dolduruyorlar formda yazan haricinde hiçbir işlem onaysız yapamaz

yetkili servis size sormadan hiçbir işlem yapamaz.
aracı aşağı aldıklarında form dolduruyorlar formda yazan haricinde hiçbir işlem onaysız yapamaz

Malum servisler ağzı iyi şaf yapıyor şunu bunu yapalım şöyle böyle diye ikna ederler kesin brnim merak ettiğim gerçekten böyle bir güncelleme vs var mı ilk yıl bakıma gittiğimde arka sileceği kırmışlardı o yüzden çok önemli bi iş değilse gitmekte isteksizim

Malum servisler ağzı iyi şaf yapıyor şunu bunu yapalım şöyle böyle diye ikna ederler kesin brnim merak ettiğim gerçekten böyle bir güncelleme vs var mı ilk yıl bakıma gittiğimde arka sileceği kırmışlardı o yüzden çok önemli bi iş değilse gitmekte isteksizim
:oops:
sileceği kırdılarsa yapacaklar..
onay olmadan yapamazlar merak etme

Daha önce beni de aramışlardı sıra sıra aranıyor sanırım leon da bir güncelleme yapıldı ekstra bir şey yapılmadı bakımına az olmasına rağmen bakımını yapalım bile denilmemişti

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Nasıl bir korku salmışlar millete :D Keşke beni de çağırsalar mesela deseler ki " Gelin ibiza arabanızı ücretsiz Leon' a güncelleyelim". :p Belki belli serideki arabaları çağırıyorlardır. Bazen aynı model yılındaki arabalarda bile farklı malzeme kullanılabiliyor.

Nasıl bir korku salmışlar millete :D Keşke beni de çağırsalar mesela deseler ki " Gelin ibiza arabanızı ücretsiz Leon' a güncelleyelim". :p Belki belli serideki arabaları çağırıyorlardır. Bazen aynı model yılındaki arabalarda bile farklı malzeme kullanılabiliyor.

Ahh leona güncelleseler koşa koşa gideriz de devir üç kağıtçı devri hocam daha önce bir civata sıkılacak güncelleme var diye aranmayınca acaba diyor insan bir deilk yıl bakımında yok motor koruma şu bu diye ekstradan benden para koparmışlardı

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Daha önce beni de aramışlardı sıra sıra aranıyor sanırım leon da bir güncelleme yapıldı ekstra bir şey yapılmadı bakımına az olmasına rağmen bakımını yapalım bile denilmemişti

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Demek rutin bişey o zaman gideyim açıkçası siz beni de aradılar diye yazmasaydınız gitmeyi düşünmüyordum teşekkür ediyorum

Geri
Üst Alt