Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis Aradı

Ahh leona güncelleseler koşa koşa gideriz de devir üç kağıtçı devri hocam daha önce bir civata sıkılacak güncelleme var diye aranmayınca acaba diyor insan bir deilk yıl bakımında yok motor koruma şu bu diye ekstradan benden para koparmışlardı

Civata sıkılacak meselesi de güzelmiş kahkaha attım okuyunca açıkcası. "Neye biniyoruz biz" dedim. Trajikomik bir olay aslında sonuçta şasede bir vidadan bahsediyor önemli olmalı. Benzer iteleme olayını ben de kış lastiklerinde yaşadım 1 ay düşünüp kesin alıyorum dediğim lastikleri almaya gittim, dükkandan çıktığımda farklı marka lastik almıştım:D Adamlar bir konuşuyor hipnoz olmuş bir şekilde dinliyor tamam diyorsun. Ayrı bir yetenek

2017 model ibiza ve pololarda arka emniyet kemeriyle ilgili sıkıntı olmuştu, aracınız onlardansa o 'cıvata sıkılması' muhtemelen arka orta koltuk kemer bağlantı noktasının değişeceği anlamına geliyordur, kemer tokasında sorun var kendiliğinden açılıyor demek istemedikleri için cıvata sıkılacak demiş olabilirler :)

bu arada yetkili servis sizi arayıp bir güncelleme için çağırıyorsa gitmemezlik etmeyin, basit bir yazılım güncellenmesi için araç geri çağırılmaz, Gazetelerde/haberlerde gördüğünüz 1 milyon aracı geri çağırdı haberleri için geri çağırılırsınız, bu da araçta üretimsel/tasarımsal bir sıkıntının giderildiği sizin aracınızın da bundan faydalanacağı anlamına gelir. Bunlar genelde ciddi güvenlik güncellemeleridir.

2017 model ibiza ve pololarda arka emniyet kemeriyle ilgili sıkıntı olmuştu, aracınız onlardansa o 'cıvata sıkılması' muhtemelen arka orta koltuk kemer bağlantı noktasının değişeceği anlamına geliyordur, kemer tokasında sorun var kendiliğinden açılıyor demek istemedikleri için cıvata sıkılacak demiş olabilirler :)

bu arada yetkili servis sizi arayıp bir güncelleme için çağırıyorsa gitmemezlik etmeyin, basit bir yazılım güncellenmesi için araç geri çağırılmaz, Gazetelerde/haberlerde gördüğünüz 1 milyon aracı geri çağırdı haberleri için geri çağırılırsınız, bu da araçta üretimsel/tasarımsal bir sıkıntının giderildiği sizin aracınızın da bundan faydalanacağı anlamına gelir. Bunlar genelde ciddi güvenlik güncellemeleridir.

Teşekkür ediyorum hocam benim için yeterli bir açıklama oldu

Teşekkür ediyorum hocam benim için yeterli bir açıklama oldu

Çekindiğiniz üzere eğer 'aracınızda şöyle de bir şey var, 1783 TL + KDV'ye halledebiliriz' derlerse teşekkürler şu anda istemiyorum diyerek imkanınız varsa başka bir yetkili servise gidin, servis ismi vermeden bir yerde aracımda şöyle şöyle bir işlem gerektiği söylendi, gerekli midir diye sorabilirsiniz. Civarınızda başka yetkili servis yoksa güvenebileceğiz özel bir servise de gösterebilirsiniz. Eğer yapılması lazım derlerse ve garanti sizin için önemliyse (ki aracınız otomatikse önemseyin derim) işlemi yetkili serviste yaptırırsınız.

Bugün a.. seat yetkili servisi arayarak aracımda güncelleme olduğu şase vidası sıkılacağı ve bunun ücretsiz olduğunu ve bu yüzden randevu almam gerektiğini söyledi ve 10 kasıma randevu verdi 2017 seat ibiza sahibiyim acaba servis bunu bahane ederek servise gidince başka şeyler de yapacak benden para mı koparmaya çalışacak hiç böyle bir durumla karşılaşan oldu mu gerçekten güncelleme varmıdır

Beni aradılar. Geçen hafta gittim motor bölümünde güvenlik nedeniyle kaza anında bir sorun olmaması için vida işlemi yaptılar. 10 dakikalık bir iş...

Beni aradılar. Geçen hafta gittim motor bölümünde güvenlik nedeniyle kaza anında bir sorun olmaması için vida işlemi yaptılar. 10 dakikalık bir iş...

Teşekkür ediyorum hocam ben de 10 kasıma randevu aldım törenden sonra servisteyim inşallah

Geri
Üst Alt