Servis 50tl benzin parası istedi :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Servis 50tl benzin parası istedi :)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında matu tarafından paylaşıldı.

1. matu

matu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar aracım hasarlıydı yapıldı. Servise almaya gittim benden 50TL'lik benzin parası istediler. Arabada hiç benzin yokmuş kontrol etmek için test sürüşüne çıkmışlar muhasabeden almışlar parayı. Böyle birşey olabilir mi :)

2. Sert@ç

Sert@ç
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    43
    Aracı sizden aldıklarında bi form dolduruyolar benzin durumunuda gösteren eğer o kağıttan sizde de varsa "banane ben test edin mi dedim hasar vardı tamir edin dedim" diyip işin içinden çıkarsınız

3. plajhavlusu

plajhavlusu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    205
    Ödül Puanları:
    63
    eger aracında gercekten benzın yoksa ve aldıgındda ortalama 40 tl lık benzın varsa sıkıntı yaratmya gerek yok ama baska turlu brı sey varsa hakkını ara tabı

4. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Servisler var ya ah o servisler alayı üç kağıtcı...Benzin dolu gidiyosun tam çeyrek dilim benzin harcıyolar neymiş test ettik..!!Benzin az gidiyosun bu sefer yetmedi deyip geçiriyolar...Daha önce bana oldu...10 liralık benzin koymuşlar 30 lira istediler..Bende itiraz ettim ve vermedim...Bunlara asla güvenmicen...!

5. mudy

mudy
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    fişini isteseydiniz aldığı benzinin

Bunu beğendi. mR' bunu beğendi.
  6. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    benzin altın olunca, gayet normal...

7. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    63
    aslında olabilir böyle birsey.ben sormustum dedim yakıt yok bırakıyorum napcaksınız biz alıyoruz ne kadar lazımsa fişini sizin faturaya zımbalıyoruz demişlerdi :)

8. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    Benimde başıma geldi ama fişini verdikleri için hiç şüpe duymamıştım...

9. goretek

goretek
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Bence böyle bir şey istemeleri etik değil servis aracı teslim alırken kontrol etmeli ve test için benzin lazım ise kasko şirketinden almalı çünkü araç size teslim edilene kadar yapılan testler uygulamalar bitmiş sayılmaz yani aracınız onarılmış sayılmaz diye düşünüyorum. Ayrıca her işte risk vardır bu riski de servis üstlenmeli risk olmadan ticaret yapılmaz. zaten size vermiş olduğu hizmetten para kazanıyor ve epey çok kazanıyor böyle ufak şeylere takılmamalı servis , ayıp etmiş diyorum. Yetkili servis ne yapsa yeridir.

10. umit

umit
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    ilk defa duydum şaşkınım 50 tl benzin parası :)

Sayfayı Paylaş