Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Servis 50tl benzin parası istedi :)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında matu tarafından paylaşıldı.

1. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    Arkadaşlar aracım hasarlıydı yapıldı. Servise almaya gittim benden 50TL'lik benzin parası istediler. Arabada hiç benzin yokmuş kontrol etmek için test sürüşüne çıkmışlar muhasabeden almışlar parayı. Böyle birşey olabilir mi :)

2. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Aracı sizden aldıklarında bi form dolduruyolar benzin durumunuda gösteren eğer o kağıttan sizde de varsa "banane ben test edin mi dedim hasar vardı tamir edin dedim" diyip işin içinden çıkarsınız

3. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    eger aracında gercekten benzın yoksa ve aldıgındda ortalama 40 tl lık benzın varsa sıkıntı yaratmya gerek yok ama baska turlu brı sey varsa hakkını ara tabı

4. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Servisler var ya ah o servisler alayı üç kağıtcı...Benzin dolu gidiyosun tam çeyrek dilim benzin harcıyolar neymiş test ettik..!!Benzin az gidiyosun bu sefer yetmedi deyip geçiriyolar...Daha önce bana oldu...10 liralık benzin koymuşlar 30 lira istediler..Bende itiraz ettim ve vermedim...Bunlara asla güvenmicen...!

5. mudy

mudy SCW Üyesi

51
    20
    8
    fişini isteseydiniz aldığı benzinin

Bunu beğendi. mR' bunu beğendi.
  6. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    benzin altın olunca, gayet normal...

7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    aslında olabilir böyle birsey.ben sormustum dedim yakıt yok bırakıyorum napcaksınız biz alıyoruz ne kadar lazımsa fişini sizin faturaya zımbalıyoruz demişlerdi :)

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Benimde başıma geldi ama fişini verdikleri için hiç şüpe duymamıştım...

9. goretek

goretek SCW Üyesi

195
    25
    28
    Bence böyle bir şey istemeleri etik değil servis aracı teslim alırken kontrol etmeli ve test için benzin lazım ise kasko şirketinden almalı çünkü araç size teslim edilene kadar yapılan testler uygulamalar bitmiş sayılmaz yani aracınız onarılmış sayılmaz diye düşünüyorum. Ayrıca her işte risk vardır bu riski de servis üstlenmeli risk olmadan ticaret yapılmaz. zaten size vermiş olduğu hizmetten para kazanıyor ve epey çok kazanıyor böyle ufak şeylere takılmamalı servis , ayıp etmiş diyorum. Yetkili servis ne yapsa yeridir.

10. umit

umit SCW Üyesi

164
    37
    28
    ilk defa duydum şaşkınım 50 tl benzin parası :)

Sayfayı Paylaş