Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis 50tl benzin parası istedi :)

servistir ne yapsa yeridirr bi de arada sanayide görüyorum test ediş sekillerini akıllara ziyan :(fis fatura isteyin bencede

bence de fiş varsa müsamaha gösterilebilir.. ama yine de insanın aklı takılıyor...

benzin herdaim aldığımız birşey fişi varsa sorun olmamalı :eek:key:

aracım aydoganlarda serwıste su anda bakım ıcın umarım oyle agresıf testelere falan cıkmazlar uzerım cunku

Bırakın bu işleri sessiz kalmayın test dediğiniz kaç km yolki birde benzin parası isteyecekler....:mad:

Gülünç yerseniz misali... bıraktınız benzine bakın aracın km sine bakın ona göre kontrol edin....

bırakırken km ile benzin seviyeyi kontrol ettiniz mi şayet benzin alındıysa benzin faturasını isteyin artık benzinliklerde fatura üzerinde plaka yazıyir farklı bi fatura gösteremezler diye düşünüyorum...

Servis teslim formunda aracın kaç km kaç m olduğunu yazmak ve benzinde menzili hangi çizgide olduğunu vs yazmak zorundalar

Gayet normal. Şaşıracak bir durum göremiyorum.

Bende otomotiv sektöründe çalışıyorum. Servise yakıtsız veya minimum yakıtla araç getirenleride anlamıyorum. Bu araç test edilecek veya çalışması gerekcek durdugu yerde.benzin parasını bizim ödememiz bile bekleyenler oldu. Hatta petrol petrol bidonla adamın aracına benzin aldıgımız rezilliklerin ardından müsteriden nerdeyse dayak yiyecegimiz anlarıda yaşamadık değil hani.

50 TL az bir para değil sonuçta. Neden ödesin sizin aracınız için cebinden, o beklentinizde anlamadım dogrusu.

Ayrıca km yapıp yapmaması da önemli değil bazen 30 40 hatta 1 saat araç durdugu yerde çalıştırılıyor. Yeri geliyor problem bulma uzuyor bu çalısma 3 4 saate kadar cıktı oluyor.

Geri
Üst Alt